Rekonstrukce STL plynovodního řadu v Čentické

Vloženo: 28.9.2016 | Autor: Eva Danielová | Zobrazeno: 1002x | Zatím neupraveno
Od 23.09.2016 do 06.10.2016 provede spol. Pražská plynárenská Servis distribuce, a.s. rekonstrukci STL plynovodů v úsecích Polenská-Polešovická, Polešovická - Polesná, odpovědným pracovníkem je pan M. Habětín.

Vážení rodiče,

upozorňujeme na komplikovanou dopravní situaci v okolí II. stupně Masarykovy ZŠ, ke které dochází v souvislosti s rekonstrukcí plynového řadu v Čentické ulici, a to po dobu 14 dnů. Oficiální zpráva převzata z www.praha21.cz.

Dochází také k úpravě na lince BUS č. 260:

Z hlediska zásahu do dopravní oblužnosti je ve 2. etapě na trase v oblasti stavebních úprav zřízena zastávka Polešovická (směr Nádraží Klánovice), která bude po dobu trvání akce přesunuta cca o 95 m proti směru jízdy, cca 30 m před křižovatkou ul. Čentická x Polešovická, a to u sloupu veřejného osvětlení č. 913102.

Omlouváme se za dopravní komplikace a děkujeme za pochopení.

JUDr. Vladimíra Kozáková (OŽPD, SSÚ ÚMČ Praha 21, tel.č. 281 012 944)