Plavecko - běžecký pohár

Vloženo: 18.5.2017 | Autor: Eva Danielová | Zobrazeno: 1188x | Zatím neupraveno
V pořadí již sedmý díl letošního ročníku 2016 - 2017 Plavecko-běžeckého poháru hostila MČ Praha 13. Tentokrát se plavecká část konala v bazénu Gymnázia Jaroslava Heyrovského a následná běžecká část v parkové části sídliště Lužiny.

Pro všechny účastníky byly tradičně připraveny originální účastnické odznaky - přívěšky a nezbytné body do dlouhodobé soutěže. V tomto kole jsme opět dosáhli na stupně vítězů. Zasloužila se o to Anička Vosecká, která svým vynikajícím výkonem zdolala všechny plavkyně, které na startu stály před ní. Tímto výsledkem si rovněž potvrdila celkové prvenství v celé pohárové sérii a výraznou měrou přispěla rovněž k  třetímu místu naší školy. Na další úžasné výsledky a závěrečné hodnocení v první desítce dosáhli Tomáš Jelen, Jáchym Burian, Matyáš Kebrt, Zuzana Pilná, Šarlota Minaříková, Marco Massa, Jirka Hájek a Gábina Nováková. Pochvalu zaslouží i všichni ostatní, kteří se závodů pravidelně účastnili. V konkurenci více než třiceti pražských škol lze letošní zápolení v této soutěži považovat za mimořádně úspěšné. Poslední kolo se závěrečným vyhodnocením proběhne 16.6. v areálu Stromovky v Praze 7.

Radka Kohoutová