Stanovisko pracovníků Masarykovy ZŠ k petici, zápisy z jednání KVV a kulatých stolů

Vloženo: 31.5.2017 | Autor: Eva Danielová | Zobrazeno: 1790x | Zatím neupraveno
Předsedkyně školské rady Mgr. Květoslava Bělohubá obdržela ve středu 24.5. od Ing. Michaely Kozlovskij Skalníkové, členky petičního výboru, "Petici za okamžité řešení neúnosné situace v Masarykově základní škole, Polesná 1690, 190 16 Praha 9" s žádostí o odpověď. Petice je reakcí rodičů na rozvázání pracovního poměru dvou paní učitelek I. stupně.

Ve čtvrtek 25.5. se konalo mimořádné zasedání Komise výchovy a vzdělávání (zdroj: www.praha21.cz)

Zápis z mimořádného jednání KVV (Velikost: 79.45 kB)

V pátek 26.5. bylo předáno vyjádření pracovníků školy petičnímu výboru, Radě a Zastupitelstvu MČ Praha 21.

Vyjádření pracovníků školy (Velikost: 64.04 kB)

V pondělí 29.5.2017 se konalo setkání s rodiči dětí, jejichž třídní učitelky podaly výpověď.

Ve čtvrtek 8.6.2017 se konalo u paní starostky Karly Jakob Čechové jednání pozvaných zástupců petičního výboru, KVV, Školské rady MZŠ, vedení MZŠ, Odboru školství MČ Praha 21, Rady MČ Praha 21 a zástupce z řad opozičních zastupitelů Zastupitelstva MČ Ptaha 21.

Zápis z kulatého stolu 8.6.2017 (Velikost: 71.44 kB)

Školská rada se touto problematikou zabývala na svém jednání 9.6.2017.

Zápis z kulatého stolu 16.6.2017 (Velikost: 109.48 kB)