Třídní schůzky a pozvánka pro rodiče na setkání s vedením školy 23.11.2017

Vloženo: 9.11.2017 | Autor: Eva Danielová | Zobrazeno: 1266x | Zatím neupraveno
Vážení rodiče, třídní schůzky se konají ve čtvrtek 23.11.2017 - na I. stupni (1. - 5. třídy) od 17 hodin, na II. stupni (6. - 9. třídy) od 18 hodin, pokud nebude s třídními učiteli domluveno jinak. Zároveň zveme rodičovskou veřejnost v termínu před třídními schůzkami na neformální diskusi s vedením školy o obsahu nově upravované koncepce školy na další tři roky. Pro rodiče žáků 1. - 5. tříd se diskuse koná od 16 hodin v divadelním sále Masarykovy ZŠ, Staroklánovická 230, pro rodiče žáků 6. - 9. tříd se diskuse koná od 17 hodin v kinosále Masarykovy ZŠ, Polesná 1690, 2. patro, boční pavilon. Koncepce rozvoje školy viz. níže nebo v sekci Dokumenty.

Koncepce rozvoje školy A.Sochůrková (Velikost: 266.05 kB)