Vánoční přáníčka pro seniory

Vloženo: 13.12.2017 | Autor: Eva Danielová | Zobrazeno: 550x | Zatím neupraveno
My ze 4. F jsme psali přání pro seniory. Byla to velká čest. Moc se to babičkám a dědečkům líbilo, potom to rozdávali čtyři kluci. Šťastné a veselé Vánoce (Kuba, 4. F)

Vyráběli jsme přáníčka pro seniory z Újezda ve tvaru stromečku a pak jsme do nich napsali tex. Když jsme to měli hotové, tak pak šli kluci do Levelu a předávali je seniorům. Paní, která to vedla, nás prý moc chválila. Za odměnu jsme dostali lentilky a paní učitelka s asistentkou újezdský med. (Viky, 4. F)

Naše třída byla vybrána na psaní a vyrábění přáníček pro seniory. Popřáli jsme jim šťastné a veselé Vánoce. Jsme moc rádi, že jsme mohli potěšit seniory. V sobotu někteří žáci osobně přáníčka předali. (Ela, 4. F)