Charitativní koncert Sovičky pro štěrboholské klokánky vynesl 3 300 Kč

Vloženo: 14.6.2018 | Zobrazeno: 521x
Poslední koncert v letošním školním roce věnovaly sovičky nejen štěrboholskému Klokánku, ale i všem svým věrným posluchačům ...

Písničku Popelář s vlastní choreografií zpívaly děti dvakrát, nejprve samy, pak s přítomnými v sále. Písničky Přátelství, Strom, Kolik je na světě, Okoř, Náměšť, Ráno v trávě, Sotva se narodíš, Oči a očka a Bednu od whisky zpívaly nahlas, aby (jak říkala paní učitelka Daniela Janoušová) byly slyšet až do Štěrbohol. Sovičky odzpívaly také derniéru Svěrákovy Červené Karkulky a na úplný závěr si užily oblíbenou újezdskou školní hymnu. Poděkováním dětem byl potlesk a pochvalná slova paní učitelky za celoroční práci v pěveckém sboru.

Poděkování patří maminkám, babičkám, dětem a paní učitelce za napečené sladkosti a připravené občerstvení, a všem, kteří zakoupením obrázků podpořili tuto charitativní akci - Klokánku bude předáno 3 300 Kč na prázdninový pobyt dětí.