Pondělí 17.12.2018
Kapustová polévka
Smažené rybí fille, Bramborová kaše,obloha
Květák na mozeček, Brambory maštěné máslem,obloha
Úterý 18.12.2018
Hrstková se zeleninou
Játrová omáčka, Rýže,ovoce
Moravské halušky s jablky a skořicí,ovoce
Středa 19.12.2018
Frankfurtská polévka
Zelňáky - pečené zelné čtverečky, Brambory maštěné máslem,obloha
Pizza se šunkou a sýrem

Sportovně-kvízové odpoledne 2. C a 2. F

Vloženo: 7.10.2018 | Zobrazeno: 240x
Dne 4. října 2018 proběhlo na I. stupni základní školy setkání s rodiči ze tříd 2.C a 2.F. ...

Setkání bylo pojato jako "Sportovně - kvízové odpoledne" a účast byla nad očekávání vysoká. Kromě kvízových otázek čekalo na rodiče a děti zdolání čtyř disciplín - střelba na hokejovou branku, skákání s koněm přes překážky, hod na cíl a skládání velkého puzzle. Výsledkem toho byly úsměvy na tvářích rodičů a děti si odnesly diplomy a drobné odměny. Těšíme se na další setkání :-).

Zdenka Anna Hrbková a Jana Synková

Na danou akci přišlo několik pochvalných e-mailů od rodičů. Se svolením adresáta si dovolujeme malou část takového e-mailu citovat: Jak už jsem psala několikrát, cením si velmi Vaší snahy a ochoty věnovat čas těmto akcím, které dávají prostor a příležitost pedagogům a rodičům pro vzájemné poznávání se. Že dáváte dětem možnost ve Vás vidět nejen autority, ale také partnery, kteří umí a především jsou vstřícní ke vzájemné komunikaci s rodiči. Právě proto Vám i paní učitelce Synkové patří mé poděkování.

Za kladné ohlasy srdečně děkujeme.