Pondělí 27.05.2019
Ovarová s bulgurem a zeleninou
Nudle s mákem
Lasaně se špenátem,
Úterý 28.05.2019
Celerový krém s krutony NOVINKA
Hovězí maso na paprikách, Rýže,ovoce NOVINKA
Císařské brambory(zelenina,žampiony,sýr),ovoce
Středa 29.05.2019
Vývar se zavářkou a zeleninou
Vepřová pečeně, Špenát, Bramborové knedlíky
Rýžové sombrero,sýr

Sportovně-kvízové odpoledne 2. C a 2. F

Vloženo: 7.10.2018 | Zobrazeno: 333x
Dne 4. října 2018 proběhlo na I. stupni základní školy setkání s rodiči ze tříd 2.C a 2.F. ...

Setkání bylo pojato jako "Sportovně - kvízové odpoledne" a účast byla nad očekávání vysoká. Kromě kvízových otázek čekalo na rodiče a děti zdolání čtyř disciplín - střelba na hokejovou branku, skákání s koněm přes překážky, hod na cíl a skládání velkého puzzle. Výsledkem toho byly úsměvy na tvářích rodičů a děti si odnesly diplomy a drobné odměny. Těšíme se na další setkání :-).

Zdenka Anna Hrbková a Jana Synková

Na danou akci přišlo několik pochvalných e-mailů od rodičů. Se svolením adresáta si dovolujeme malou část takového e-mailu citovat: Jak už jsem psala několikrát, cením si velmi Vaší snahy a ochoty věnovat čas těmto akcím, které dávají prostor a příležitost pedagogům a rodičům pro vzájemné poznávání se. Že dáváte dětem možnost ve Vás vidět nejen autority, ale také partnery, kteří umí a především jsou vstřícní ke vzájemné komunikaci s rodiči. Právě proto Vám i paní učitelce Synkové patří mé poděkování.

Za kladné ohlasy srdečně děkujeme.