Pondělí 22.10.2018
žampionový krém
Drůbeží maso na paprice, Těstoviny,ovoce
Smažený karbanátek, Brambory maštěné máslem,kyselá okurka,ovoce
Úterý 23.10.2018
Kmínová s kapáním a zeleninou
Hovězí na česneku, Špenát, Bramborové knedlíky
Květákové kari, Brambory maštěné máslem
Středa 24.10.2018
Česneková s kroupami a zeleninou
Vepřové maso po čínsku, Rýže,tvaroh
Zeleninový salát s tuňákem a vajíčkem,pečivo,tvaroh

Sportovně-kvízové odpoledne 2. C a 2. F

Vloženo: 7.10.2018 | Autor: Eva Danielová | Zobrazeno: 171x
Dne 4. října 2018 proběhlo na I. stupni základní školy setkání s rodiči ze tříd 2.C a 2.F. ...

Setkání bylo pojato jako "Sportovně - kvízové odpoledne" a účast byla nad očekávání vysoká. Kromě kvízových otázek čekalo na rodiče a děti zdolání čtyř disciplín - střelba na hokejovou branku, skákání s koněm přes překážky, hod na cíl a skládání velkého puzzle. Výsledkem toho byly úsměvy na tvářích rodičů a děti si odnesly diplomy a drobné odměny. Těšíme se na další setkání :-).

Zdenka Anna Hrbková a Jana Synková

Na danou akci přišlo několik pochvalných e-mailů od rodičů. Se svolením adresáta si dovolujeme malou část takového e-mailu citovat: Jak už jsem psala několikrát, cením si velmi Vaší snahy a ochoty věnovat čas těmto akcím, které dávají prostor a příležitost pedagogům a rodičům pro vzájemné poznávání se. Že dáváte dětem možnost ve Vás vidět nejen autority, ale také partnery, kteří umí a především jsou vstřícní ke vzájemné komunikaci s rodiči. Právě proto Vám i paní učitelce Synkové patří mé poděkování.

Za kladné ohlasy srdečně děkujeme.