Vánoční pásmo a přáníčka pro újezdské seniory

Vloženo: 16.12.2018 | Autor: Eva Danielová | Zobrazeno: 353x
Žáci naší školy si pod vedením paní vychovatelky Jaroslavy Pincové připravili pro újezdské seniory pásmo vánočních koled a básniček. Potěšením byla i vánoční přáníčka, která již druhým rokem vyrábí také újezdští školáci, letos ze 4. B ...

Vánoční posezení pro seniory v Polyfunkčním domě, které se konalo v sobotu 15.12.2018, připravily společně Svaz postižených civilizačními chorobami a Spolek Újezd nad Lesy-krajina pro život. Další z povedených akcí, na které došlo nejen k propojení újezdských spolků, školy a městské části, ale i k propojení mezigeneračnímu.