Soutěž o nejkrásnější vánoční stromeček v Loretánské zahradě

Vloženo: 17.12.2018 | Zobrazeno: 371x
Naše škola se tradičně zapojuje do soutěže o nejkrásnější vánoční stromeček. Letos pod vedením paní učitelky Jany Kurkové tvořili ozdoby žáci 7. B a 7. C.

Soutěž probíhá do 21.12. v Loretánské zahradě, prohlédnou si je možné originální ozdoby minimálně do konce roku 2018. Akci organizuje Spolek Prevence dětem a Sbor dobrovolných hasičů Prahy 1. O umístění našeho stromečku budeme informovat na školním webu a v Újezdském zpravodaji.

Při výletu do vánoční Prahy stojí stromečky určitě za podívání. Někdy stačí trochu mrazu a stanou se překrásné věci viz. fotogalerie z minulých let.