Galakoncert Kapky naděje 22.12.2018

Vloženo: 23.12.2018 | Zobrazeno: 710x
V sobotu večer odvysílala televize Prima přímý přenos Galakoncertu Kapky naděje, který se letos konal ve Vinohradském divadle. Vybráno bylo 19 655 398 Kč. Mezi dárci, kterým bylo děkováno v přímém přenosu moderátory Liborem Boučkem, Jakubem Prachařem, Davidem Gránským a Janem Maxiánem, byla i naše škola ...

Moderátor Libor Bouček uvedl náš finanční příspěvek těmito slovy:"I letos se do pomoci směrem ke Kapce naděje zapojila i úžasná Masarykova základní škola z pražského Újezdu nad Lesy, nejkrásnější kout naší metropole, tady vidíte výsledek 125 000 Kč."

Díky charitativnímu Velikonočnímu jarmarku 2018, kdy děti s paní učitelkami vyráběly velikonoční dekorace, maminky a babičky napekly dobroty, bylo vybráno 125 000 Kč. Jarmarku se již potřetí osobně zúčastnila paní Vendula Pizingerová, zakladatelka a prezidentka Nadačního fondu Kapky naděje. Těší nás, že výtěžek z Újezda nad Lesy opět přispěl na podporu onkologicky nemocných dětí. Ještě jednou VELKÉ PODĚKOVÁNÍ VŠEM, KTEŘÍ TVOŘILI, A TĚM, KTEŘÍ PŘISPĚLI.

"Za 18 let svého působení Nadační fond Kapka naděje financoval nákup více než 500 lékařských přístrojů, realizoval více než 200 projektů v oblasti psychosociální péče a podpořil 3 vědecké výzkumy v oboru hematologie a onkologie. Celkově tak Nadační fond Kapka naděje i díky Vám pomohl celkovou částkou přesahující 180 mil. Kč."
(zdroj: www.kapkanadeje.cz/o-nas/jak-pomahame)