Kotva
Elektronická žákovská

 
 
V příštích dnech vaříme
17.07.2019
Nezadáno
18.07.2019
Nezadáno
19.07.2019
Nezadáno

.

 
 
Objednávky obědů

 
 
Projekty školy


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Mapa webu
A
A
A

Kácení dřevin pozastaveno, zákaz vstupu do ohrazeného prostoru a uzavření autobusové zastávky Rápošovská

Vloženo: 5.3.2019 | Zobrazeno: 292x
Kácení podměrečných stromů v prostoru školního hřiště je prozatím odloženo, prostor kolem stromů je ohrazen a vstup zakázán. Aktuálně byla uzavřena autobusová zastávka Rápošovská ve směru do centra. Vice informací v přiloženém dopise z ÚMČ Praha 21...

Aktuální sdělení o uzavření autobusové zastávky Rápošovská ve směru do centra od 6.3.2019 je zde:
http://www.praha21.cz/aktuality/6781-uzavreni-autobusove-zastavky-raposovska-ve-smeru-do-centra-6-3-2019-od-12-hod

================

Níže zveřejňujeme zprávu od paní JUDr. Vladimíry Kozákové, vedoucí odboru životního prostředí.

Vážená paní ředitelko, vážená Školská rado,

dovolte, abych Vás informovala o situaci ohledně dřevin – topolů na pozemku školního hřiště. MČ Praha 21 byla v tuto sobotu a neděli připravena provést pokácení podměrečných stromů s ohledem na jejich zdravotní stav. Spolek Újezdský strom podal do řízení odvolání a věc bude posuzovat odvolací orgán – Magistrát hl.m.Prahy, odbor ochrany prostředí.

Do pravomocného rozhodnutí dojde k ohrazení pozemku - dřevin a to cca do hloubky 30 metrů od oplocení směrem ke hřišti. Čili ohrazení zasáhne část hřiště. Prosím, informujte děti a rodiče o zásahu, nepouštějte děti do ohrazeného prostoru.

Současně Vám sdělujeme, že je zakázán pohyb na chodníku u ul. Starokolínská, podél pozemku, kde rostou stromy a v nejbližších hodinách pravděpodobně dojde k uzavření zastávky MHD – BUS Rápošovská ve směru do centra.

Věříme, že věc bude rychle rozhodnuta a omezení nebude trvat dlouho. Nechceme, aby došlo k poranění dětí, lidí padajícími částmi stromů a věříme, že kácení provedeme v nejbližší době.

Děkujeme za pomoc a pochopení.