Pondělí 27.05.2019
Ovarová s bulgurem a zeleninou
Nudle s mákem
Lasaně se špenátem,
Úterý 28.05.2019
Celerový krém s krutony NOVINKA
Hovězí maso na paprikách, Rýže,ovoce NOVINKA
Císařské brambory(zelenina,žampiony,sýr),ovoce
Středa 29.05.2019
Vývar se zavářkou a zeleninou
Vepřová pečeně, Špenát, Bramborové knedlíky
Rýžové sombrero,sýr

Informace k zápisovým lístkům pro přijaté uchazeče na osmiletá gymnázia a střední školy

Vloženo: 23.4.2019 | Zobrazeno: 258x

Rozhodnutí o přijetí se přijatým uchazečům nevydává. Po vyhlášení výsledků potvrzuje přijatý uchazeč zájem o školu zápisovým lístkem do 10 pracovních dnů. Vzít zpět ZL nově školský zákon neumožňuje. Výjimkou je případ, kdy jej žák bere zpátky pro uplatnění na druhé škole, kde bylo jeho odvolání úspěšné.

Nepřijatým uchazečům se jako dosud oznamuje výsledek přijímacího řízení zasláním rozhodnutí písemně.

Odvolání v případě rozhodnutí o nepřijetí se podává do 3 pracovních dnů od doručení rozhodnutí o nepřijetí.

Ing. Dana Brousková, tel. 281 011 517

E-mail : brouskova@zspolesna.cz