Pondělí 23.09.2019
Rychlá s vejci a zeleninou
Kynuté knedlíky s jahodovým přelivem a tvarohem
těstoviny s tuňákem, zeleninou a sypané sýrem
Úterý 24.09.2019
čočková
Kuřecí soté na kari, špecle,ovoce
Sekaná pečeně, Brambory maštěné máslem, Kyselá okurka,ovoce
Středa 25.09.2019
Rybí se zeleninou
Vepřový plátek, Brambory vařené, kukuřice na másle
Bulgurová kroketa se sýrem,dresink,obloha

Poděkování nadačního fondu Pramen pomoci za charitativní sbírku

Vloženo: 31.5.2019 | Zobrazeno: 124x
Zveřejňujeme osobní poděkování předsedkyně správní rady PhDr. Michaely Losové všem, kteří se organizačně a finančně podíleli na charitativní sbírce, která byla součástí charitativního koncertu Sovičky "Se sluníčkem v srdci" ...

Vážená paní učitelko, vedení ZŠ Polesná, děti a rodiče, všichni přátelé školy,

jménem Pramene pomoci, nadačního fondu, bych vám chtěla velmi poděkovat za všechny vaše finanční příspěvky, které jste vhodili do naší kasičky na podporu dětem s alopecií.

Na umistění kasičky PP při konání charitativního koncertu dětí  jsme se dohodli s paní učitelkou Janoušovou a vedením školy, kterým tímto velmi děkuji.

Po odpečetění a zaprotokolování částky na MÚ Praha 21 vám můžeme říci, že se vybralo fantastických 13.605,- Kč / z toho bylo 15 EUR, které jsme museli vyměnit v bance a dodatečně vložit na účet/.

Po domluvě s paní učitelkou Janoušovou bych vás ráda informovala, že máme v současné době v programu Pramene pomoci dvě holčičky s alopecií, kterým vámi věnovanou částku rozdělíme stejným dílem. Budou mít tak  dobrý základ pro sbírku na novou paruku  jako pomoc při tomto onemocnění.

Průběh první vámi obdarované bezvlásky Zuzky můžete už sledovat na www.pramenpomoci.cz/pomahame

Jakmile ze Zlína dorazí druhá mladá slečna na měření a výběr vlásků, bude její účet opět viděn na našich stránkách a paní učitelku budeme informovat.

Ještě jednou děkujeme za vaši velkorysost a věřím, že nám i v budoucnu zachováte přízeň.

PhDr. Michaela Losová

předsedkyně správní rady