Pochod Za loupežníkem DrHolcem 8.9.2019 navazuje na výstavu KČT "S námi nezabloudíš"

Vloženo: 25.7.2019 | Zobrazeno: 319x
V pondělí 2.9.2019 se konala v Újezdském muzeu vernisáž výstavy "S námi nezabloudíš", kterou připravil odbor KČT Pohoda Praha ke 130 letům turistického značení a 130 letům časopisu Turista. Výstavu doprovází výtvarné práce žáků Masarykovy ZŠ. Na výstavu navazuje 3. ročník pochodu Za loupežníkem DrHolcem, který se koná v neděli 8.9.2019. Masarykova ZŠ je tradičně spoluorganizátorem akce.

Na výstavu navazuje v neděli 8. 9. 2019 turistický pochod "Za loupežníkem DRHOLCEM", letos již 3. ročník.

Start je 7.00-10.00 od Újezdského muzea (Staroklánovická 2300, Praha 21)

Trasy: 5, 11, 25 a 50 km (po naučných stezkách Lesní galerie I. a II.)

Cíl bude Masarykova ZŠ,  přístavba v Čentické ulici 11:00 - 17:00 hodin, kde na Vás bude čekat ochutnávka salátů a možnost jejich hodnocení.

Dále bude možné tradičně podpořit sbírkový projekt Nadačního fondu Českého rozhlasu "Světluška".

Propozice pochod DrHolec (Velikost: 277.25 kB)