Nabídka pracovního místa pro učitele českého a anglického jazyka

Vloženo: 6.8.2019 | Zobrazeno: 1523x
Od školního roku 2019/20 hledáme do týmu Masarykovy základní školy, Polesná 1690, Praha 9 – Újezd nad Lesy, učitele nebo učitelku českého a anglického jazyka ...

Možný i absolvent jednooborového studia nebo učitel s libovolnou druhou aprobací. Dobře se u nás cítí i studenti závěrečných ročníků, kteří u nás učí na zkrácený nebo i celý úvazek. Škola v rámci FKSP poskytuje finanční příspěvek na vzdělávací akce, obědy a kulturní akce. Přispíváme na rekreaci. Naši učitelé mají nadprůměrné osobní příplatky a pravidelné odměny za práci navíc.

V případě zájmu pište na cermonova@zspolesna.cz nebo volejte 728877741.

•         vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání, student ped. VŠ (zatím bez kvalifikace)
  •         kvalifikace: učitel/ka 2. stupně ZŠ
  •         aprobace:  český jazyk, anglický jazyk – i jednooborově
  •         úvazek: plný úvazek, částečný úvazek