Kotva
Elektronická žákovská

 
 
V příštích dnech vaříme
Úterý 02.06.2020
Polévka: 
Vývar se zavářkou a zeleninou
Hl. jídlo1: 
Vepřové na česneku, Brambory vařené, Zelný salát
Hl. jídlo 2: 
oběd 2
Středa 03.06.2020
Polévka: 
Bramborový krém s cizrnou
Hl. jídlo1: 
Zapečené těstoviny s uzeným masem, Červená řepa, Ovocný kompot
Hl. jídlo 2: 
oběd 2
Čtvrtek 04.06.2020
Polévka: 
Celerový krém
Hl. jídlo1: 
Azu po tatarsku, Rýže
Hl. jídlo 2: 
oběd 2

.

 
 
Objednávky obědů

 
 
Projekty školy


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Mapa webu
A
A
A

Adaptační pobyt VI.D. Medonosy 16. - 18. 10. 2019

Vloženo: 3.11.2019 | Zobrazeno: 131x
Šesťáci spolu s paní učitelkou třídní Janou Hlaváčkovou, školním psychologem Richardem Lukášem a za milé pomoci paní asistentky Ivety Ploužkové strávili příjemný pobyt v krásné krajině Kokořínska ...

Třída se zapojila do stmelovacího programu vedeného panem psychologem v rámci společných her a diskuzí. Žáci se zapojili do her ve skupinkách, ale  procházeli i úkoly pro celou třídu. Zapojovali se i do chodu běžného dne v rámci služeb na vaření, úklid, topení v kamnech, štípání dřeva a závěrečného úklidu. Všichni byli velmi přičinliví a ke společným aktivitám přistupovali s nadšením, ochotou, dobrou náladou a tvůrčím způsobem.

Pobyt byl ozvláštněn i příjemným setkáním s ornitologem a zástupcem záchranné stanice pro zvířata, který nás seznámil s některými zvířaty ze stanice a dále s odchytem a kroužkováním ptáků. Během pobytu se dostalo i na odpolední turistický výlet na vyhlídku, ze které byl přenádherný rozhled do kraje. Na výlet nás doprovodil i pes majitelů objektu Agvar. Turistiku a krajinu jsme si měli možnost užít i v průběhu 4 km cesty od zastávky linkového autobusu Medonosy do místa našeho pobytu.

Nemalým pomocníkem ke společnému trávení času byla dětem i skutečnost, že své mobilní telefony nechali doma, což během adaptačního pobytu žáci hodnotili kladně.