3. F a 2. F v pohádkovém světě divadla Apollo

Vloženo: 6.3.2020 | Zobrazeno: 728x
Dne 5.3.2020 má třída 3.F společně ze třídou 2.F vycestovala do divadla Apollo na hudební pohádkový příběh "Princové jsou na draka" ...

S velkým nadšením se každý z nás přenesl do bláznivého pohádkového světa. Radost ze společného zpívání z herci známých písní (od Z. Svěráka a J. Uhlíře ) vykouzlilo úsměv na každé dětské tváři. Sledování příběhu princezny Lenky a trochu bezradného pana krále, který si neumí poradit s královstvím ani s drakem bylo plné napětí. Moderní zpracování autora představení Jaroslava Sypala děti opravdu velice zaujalo. Na konci představení proběhlo fotografování s herci divadelního představení.

Zdenka Anna Hrbková ( třídní učitelka 3.F )

Martina  Neuvaldová     ( třídní učitelka 2.F )