Středa 17.01.2018
Bramborový krém s cizrnou
Pečené kuře ala bažant, Bramborová kaše,obloha
Těstoviny se špenátem a kuřecím masem,obloha
Ovocný nápoj,mléko
Čtvrtek 18.01.2018
Vývar se sýrovým kapáním
Rajská omáčka, Vařené hovězí maso, Houskový knedlík
Fazolky na slanině, Vařené hovězí maso, Brambory vařené
Ovocný nápoj
Pátek 19.01.2018
čočková
Vepřový vrabec, Brambory maštěné máslem, dušená baby karotka,ovoce
Kuskus s krabím masem a zeleninou,obloha,ovoce
Ovocný nápoj,mléko

Plavecko- běžecký pohár základních škol ve finále

Vloženo: 17.6.2017 | Autor: Eva Danielová | Zobrazeno: 456x | Zatím neupraveno
Doplaváno, doběháno. V pátek 16.6. se vybraní žáci naší školy vydali bojovat do posledního kola letošního osmidílného seriálu Plavecko - běžeckého poháru základních škol. Tentokrát se plavalo v plaveckém areálu výstaviště v Praze 7 a běžecké síly si závodníci poměřili ve vedlejší Stromovce.

Někteří s jasným cílem umístit se na předních místech, jiní s cíli skromnějšími, například poměřit si síly s ostatními, ale především dát do toho o vše!  A toto odhodlání se zcela naplnilo. Celkové zlato si ve své kategorii zaslouženě vybojovala Anička Vosecká, medaili stříbrnou pak  přivezl Matyáš Kebrt. Na úžasné 4. místo dosáhla Zuzana Pilná, na 5. místo Šarlota Minaříkové a do první desítky se probojovali i Tomáš Jelen, David Malák a Marco Massa. V součtu všech bodů jme pak mezi školami obsadili úžasné celkové 3. místo.  A o tom , že konkurence byla více než silná, svědčí fakt, že se na start  postavilo více než 250 závodníků a závodnic z 34 pražských škol.

Všem zúčastněným patří velká pochvala za skvělou reprezentaci školy, zodpovědný přístup k závodu a sportovní chování.  17. ročník  Plavecko - běžeckého poháru skončil a na dveře už klepe ten 18.. Takže v září na shledanou.

Radoslava Kohoutová