Voda živá

Vloženo: 6.8.2017 | Autor: Eva Danielová | Zobrazeno: 833x | Zatím neupraveno
V sobotu 8.4. se konala v Újezdském muzeu od 10 hodin vernisáž výstavy Voda živá. Na této výstavě je zastoupena obrázky i Masarykova ZŠ, tentokráte pracemi žáků 4. a 5. tříd, a II. stupně. Srdečně zveme žáky, rodiče, prarodiče a přátele naší školy. Ukázka prací viz. fotogalerie. Výstava potrvá do 13.5.2017.

Karel Novák 4. A, 4. B, 4. C, 4. E, 5. D, 5. E, 6. B, 6. C

Václava Valentová 8. B, 8. C

Anna Kousalová 9. C

Libuše Najmanová  6. A, 7. B, 9. B