Kotva
Elektronická žákovská

 
 
V příštích dnech vaříme
Středa 21.03.2018
Polévka: 
Vývar se zavářkou a zeleninou
Hl. jídlo1: 
Pražská hovězí pečeně, Rýže
Hl. jídlo 2: 
Špagety carbonara
Čtvrtek 22.03.2018
Polévka: 
Květáková
Hl. jídlo1: 
Pečené kuře Brambory vařené,obloha,ovoce
Hl. jídlo 2: 
Čočkovo cizrnový salát,pečivo,ovoce
Pátek 23.03.2018
Polévka: 
Zeleninová
Hl. jídlo1: 
Frankfurtská vepřová pečeně, Těstoviny
Hl. jídlo 2: 
Halušky se slaninou a lučinou

.

 
 
Objednávky obědů

 
 
Projekty školy

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Mapa webu
A
A
A

3. místo v okresním kole florbalového turnaje

Vloženo: 4.12.2017 | Autor: Eva Danielová | Zobrazeno: 167x | Zatím neupraveno
Během podzimu se uskutečnilo školní kolo florbalového turnaje. V kategorii mladších žáků (6. – 7. třídy) a v kategorii starších žáků (8. – 9. třídy) hoši bojovali o postup do okresního kola. Dokonce se mezi mladšími žáky objevila i statečná dívka Johanka Baníková.

Poté jsme vybrali nejlepší z nich, kteří naši školu reprezentovali na okresním kole na ZŠ Chodovická v Horních Počernicích. V kategorii starších žáků hoši bojovali ze všech sil, ale na postup do finále to nestačilo. Přesto si myslím, že jim patří dík za jejich bojovnost.

 

V kategorii mladších žáků jsme získali krásné 3. místo. Základní skupina byla velice vyrovnaná. Hoši nejprve prohráli s Klánovicemi, ale pak v dalším zápase vyhráli se ZŠ Chvaly a ve třetím zápase remizovali se ZŠ Generála Janouška. Vzhledem k tomu, že i ostatní týmy prohrály alespoň jeden zápas, naši hoši postoupili do užšího finále společně s Klánovicemi. Nakonec hráli zápas o třetí místo právě proti Klánovicím, které po urputném boji porazili. Hoši děkujeme!! Chtěla bych poděkovat i Aleně Podhorné, která kluky dobře namotivovala.

 

Anna Kousalová