NEPOSEDA

Mapa webu

Obvodní kolo v házené pro Prahu 9 a 14

Vloženo: 20.12.2017 | Autor: Eva Danielová | Zobrazeno: 371x | Zatím neupraveno
Ve středu 6. 12. jsme převzali štafetu organizace obvodního kola v házené pro Prahu 9 a 14 . Sešlo se 8 žákovských týmů - 4 v kategorii mladších a 4 v kategorii starších chlapců.

Turnaj proběhl systémem vzájemných utkání a  bitva to byla mnohdy až do poslední minuty. Úroveň soutěže byla velmi vysoká  především díky tomu, že většina chlapců se věnuje házené i ve svém volném čase. Žáci z  naší školy navštěvují oddíl házené v Úvalech, kde se jim věnují zkušení trenéři  pod vedením p. Drába. Právě jemu a jeho starším svěřencům patří rovněž  velký  dík za pomoc  s přípravou a  organizací. Soutěž byla napínavá až do samého konce. Ve finále na stupni vítězů skončilo v mladších žácích družstvo MZŠ Klánovice a ve starších  pak obhájilo prvenství družstvo naší školy. Ti ,co dosáhli na stupně vítězů, si odnesli medaile a pamětní pohár. Všem děkujeme za reprezentaci školy  a blahopřejeme.

Ani dívky se nenechaly ve svých sportovních výkonech zahanbit. Týden po házenkářském  klání  11. 12. si porovnaly  své  síly v turnaji ve  vybíjené pro dívky  6. – 9. tříd. I zde měla každá třída své zastoupení a po urputných bojích  na stupeň nejvyšší  dosáhla v kategorii  6. a 7. tříd   děvčata ze 7. A   a mezi staršími dívkami byly nejúspěšnější žákyně  8. B a 8. C. I děvčatům patří  poděkování  a  gratulace.