Kotva
Elektronická žákovská

 
 
V příštích dnech vaříme
Úterý 22.01.2019
Polévka: 
Drůbeží se zavářkou a zeleninou
Hl. jídlo1: 
Kynuté knedlíky s jahodovým přelivem a tvarohem
Hl. jídlo 2: 
těstoviny s tuňákem,zeleninou a sypané sýrem
Středa 23.01.2019
Polévka: 
brokolicová
Hl. jídlo1: 
Pečené kuře, Rýže, Zelný salát
Hl. jídlo 2: 
Těstovinový salát se sýrem a zeleninou,pečivo
Čtvrtek 24.01.2019
Polévka: 
Vývar s kapáním a zeleninou
Hl. jídlo1: 
Vepřové maso v kapustě, Brambory vařené,šehaný tvaroh
Hl. jídlo 2: 
Halušky s uzeným masem a kysaným zelím,šlehaný tvaroh

.

 
 
Objednávky obědů

 
 
Projekty školy


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Mapa webu
A
A
A

Do školy s "NADŠENÍM"

Vloženo: 30.1.2018 | Zobrazeno: 425x
Milí rodiče, jeden ze závěrů tolikrát zmiňovaného a diskutovaného šetření společnosti SCIO, který je známý jako "Mapa školy", je zjištění, že někteří naši žáci neodchází ráno ze svých domovů do školy s takovým nadšením, jaké bychom u nich rádi vídali.

Ze zprávy není nicméně jasné, proč konkrétně tomu tak je. Proto se vedení školy rozhodlo tyto informace získat přímo od žáků. Nejpozději do začátku jarních prázdnin já osobně obejdu všechny třídy druhého stupně a s dětmi si na toto téma popovídám. Třídy, kde vyučuji, už mají tuto diskuzi za sebou, v příštích dvou týdnech se zaměřím na ty zbylé. Nejsme při těchto debatách nicméně pouze tak negativističtí. Bavíme se nejen o tom, co žáky baví, kvůli čemu se do školy těší, ale i o tom, co by je bavilo, co by rádi o hodinách dělali.                               


S potěšením konstatuji, že ve všech třídách jsem se dozvěděl celou řadu zajímavých informací a nikde jsem těch 45 minut nepovažoval za ztrátu času. Pozitivní je rovněž to, že ve většině tříd se zapojili všichni žáci a bylo patrné, že je diskuze bavily a že jim opravdu záleží na tom, co a jak se učí. Informacemi, které zjistíme, se budeme dále zabývat a budeme s nimi pracovat, aby se žáci do školy netěšili jenom kvůli kamarádům a přestávkám. 

Libor Skala, zástupce ředitelky školy