Velikonoční charitativní jarmark a 128 000 Kč pro Kapku naděje

Vloženo: 22.3.2018 | Zobrazeno: 929x
Již podvanácté se na naší škole konal před Velikonocemi charitativní jarmark, třetím rokem pro Kapku naděje. DĚKUJEME všem, kteří dobrovolně finančně přispěli Kapce naděje na onkologicky nemocné dětské pacienty 125 670 KAPKAMI. Po zveřejnění částky byl dobrovolníky příspěvek zvýšen na 128 000 kapek ...

Letošní školní velikonoční jarmark zahájila zástupkyně ředitelky školy Marie Hlaváčková. Po přivítání všech přítomných poděkovala všem paní učitelkám a vychovatelkám, rodičům, prarodičům a dětem, kteří se na přípravách podíleli jak výtvarnými díly, tak pečením sladkých a slaných dobrot. Inspiraci pro letošní dekoraci najdete ve fotogalerii.

Čestným hostem byla opět sama zakladatelka a prezidentka Nadace Kapka naděje Vendula Pizingerová, která újezdským poděkovala za finanční příspěvky za uplynulé dva roky. O tom, jak bude využita letošní částka, rozhodnou stejně jako loni děti samy.