Kotva
Elektronická žákovská

 
 
V příštích dnech vaříme
Úterý 25.09.2018
Polévka: 
čočková
Hl. jídlo1: 
Kuřecí soté na kari, špecle,ovoce
Hl. jídlo 2: 
Sekaná pečeně, Brambory maštěné máslem,obloha
Středa 26.09.2018
Polévka: 
Květáková
Hl. jídlo1: 
Krůtí prsa pečená, Špenát, Bramborové knedlíky
Hl. jídlo 2: 
těstovinový salát s tuňákem,pečivo
Čtvrtek 27.09.2018
Polévka: 
Rybí se zeleninou
Hl. jídlo1: 
Vepřové na kmíně, Těstoviny,ovoce
Hl. jídlo 2: 
Kuskus se zeleninou, Kyselá okurka, Sýr,ovoce

.

 
 
Objednávky obědů

 
 
Projekty školy


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Mapa webu
A
A
A

Projekt EDISON v Masarykově ZŠ

Vloženo: 17.4.2018 | Zobrazeno: 278x
Masarykova základní škola se na podzim připojí k projektu EDISON (education/drive/internacionality/students/opportunity/network), zajišťovaný mezinárodní studentskou organizací AIESEC ...V termínu 23.9.-30.9.2018 naši školu navštíví cca 6-8 vysokoškolských studentů (18-25 let) z různých zemí světa (mimo EU). Mladí lidé formou “školy hrou” seznámí děti se svojí rodnou zemí, aktivně je zapojí do her, anglické konverzace a zprostředkují českým dětem intenzivní zkušenost se zahraničím.


Rádi bychom požádali o pomoc s ubytováním studentů v rodinách dětí ZŠ (bez stravy) v termínu 23.9.-30.9.2018. Nabídky zasílejte na email masarykova@zspolesna.cz, předmět: EDISON.

 

Education. Drive. Internacionality. Students. Opportunity. Network.

"Projekt EDISON spojuje mladé lidi odlišných kultur a národností, aby se seznámili se zvyky, tradicemi a situací v jiných zemích a stali se tak generací, která prolomí prohlubující se mezikulturní bariéru. Vizí projektu je tolerance a příznivé společné soužití české společnosti s různými kulturami a národy, a to na základě jejich porozumění a omezení předsudků a stereotypů. Díky multikulturní atmosféře, vyvolané zahraničními stážisty, oživuje výuku a zvyšuje zájem o studium mezi žáky a studenty a učí je nebát se odlišného." (zdroj: www.aiesec.cz)

 

Alena Sochůrková, ředitelka školy