Úspěch žáků 5. tříd v okresním kole Pythagoriády

Vloženo: 31.5.2018 | Zobrazeno: 562x
V úterý 29.5. se konalo okresní kolo Pythagoriády pro 5. ročník Prahy 9, kterého se zúčastnilo celkem 95 soutěžících. Úspěšných řešitelů bylo 54 (10 a více bodů, max. počet byl 15 bodů), 9 z nich bylo z naší školy ...

Z naší školy postoupil rekordní počet - 23 žáků - do okresního kola v matematické soutěži Pythagoriáda pro 5. ročník. Nakonec se do soutěže s nejlepším výběrem z okresu vypravilo o 5 dětí méně.

Velká gratulace a poděkování za reprezentaci školy a MČ Praha 21 patří Lukáši Michalikovi 5. D (1.-2. místo, 15 bodů), Malvíně Bruothové 5. A a Pavlíně Dvořákové 5. F (obě 3.-9. místo, 14 bodů) a ostatním úspěšným řešitelům (10 až 13 bodů): Benu Dědičovi 4. A (postoupil do soutěže páťáků jako jediný žák 4. třídy), Elišce Hanzlové 5. A, Marku Mázikovi 5. C, Davidu Meierovi 5. C, Helene Peléškové 5. C a Ludvíku Vlčkovi 5. F.

Pythagoriáda okresni kolo.pdf (Velikost: 180.86 kB)