Pátek 19.10.2018
Květáková
Španělský ptáček, Rýže,ovoce
Těstoviny se špenátem a kuřecím masem,ovoce
Pondělí 22.10.2018
žampionový krém
Drůbeží maso na paprice, Těstoviny,ovoce
Smažený karbanátek, Brambory maštěné máslem,kyselá okurka,ovoce
Úterý 23.10.2018
Kmínová s kapáním a zeleninou
Hovězí na česneku, Špenát, Bramborové knedlíky
Květákové kari, Brambory maštěné máslem

Umístění žákyň Masarykovy ZŠ ve výtvarné soutěži MÁ VLAST

Vloženo: 1.6.2018 | Zobrazeno: 231x
Ve čtvrtek 31.5. se od 18 hodin konala v újezdské Galerii Zelený dům vernisáž výstavy Má vlast. Galeristka Martina Schiffmannová uspořádala pro žáky II. stupně základních škol 2. ročník výtvarné soutěže, letos věnovaný 100. výročí vzniku Československé republiky.

Soutěže se zúčastnily děti z klánovické a újezdské základní školy (do užšího výběru postoupilo 26 prací žáků naší školy) a újezdská Kateřina Dlabačová z hornopočernické základní školy. Vítězné práce vybírali výtvarníci vystavující v galerii pravidelně - Zdeněk Zeman a Jiří Chadima - a paní galeristka.

1. místo: Aneta Krejdlová 5. E, Masarykova ZŠ Újezd nad Lesy

2. místo: Kateřina Dlabačová 8. A, ZŠ Horní Počernice

3. místo: Barbora Chrastilová 6. B, ZŠ Masarykova Klánovice

4. místo:Karolína Janoušová 5. E, Masarykova ZŠ Újezd nad Lesy

5. místo Daniela Bulířová 7. A, Masarykova ZŠ Újezd nad Lesy

Zvláštní cena: Tereza Černá 7. A, Masarykova ZŠ Újezd nad Lesy - výtvarné pojetí Tančícího domu

Odměnou vítězkám byl balíček výtvarných potřeb a všichni "výtvarníci", jejichž práce jsou vystaveny v galerii a dostavili se na vernisáž, se v horkém podvečeru za odměnu zchladili zmrzlinou podle vlastního výběru. Děkujeme všem dětem za reprezentaci školy, poděkování učitelům výtvarné výchovy Masarykovy ZŠ Janě Kurkové, Václavě Valentové a Karlu Novákovi za zpracování tématu a přihlášení tříd do soutěže, a rodičům, prarodičům, sourozencům a paní učitelkám, kteří přišli děti podpořit.

Aneta Krejdlová                           Daniela Bulířová
                                 Karolína Janoušová                            Tereza Černá