Úterý 22.01.2019
Drůbeží se zavářkou a zeleninou
Kynuté knedlíky s jahodovým přelivem a tvarohem
těstoviny s tuňákem,zeleninou a sypané sýrem
Středa 23.01.2019
brokolicová
Pečené kuře, Rýže, Zelný salát
Těstovinový salát se sýrem a zeleninou,pečivo
Čtvrtek 24.01.2019
Vývar s kapáním a zeleninou
Vepřové maso v kapustě, Brambory vařené,šehaný tvaroh
Halušky s uzeným masem a kysaným zelím,šlehaný tvaroh

Umístění žákyň Masarykovy ZŠ ve výtvarné soutěži MÁ VLAST

Vloženo: 1.6.2018 | Zobrazeno: 358x
Ve čtvrtek 31.5. se od 18 hodin konala v újezdské Galerii Zelený dům vernisáž výstavy Má vlast. Galeristka Martina Schiffmannová uspořádala pro žáky II. stupně základních škol 2. ročník výtvarné soutěže, letos věnovaný 100. výročí vzniku Československé republiky.

Soutěže se zúčastnily děti z klánovické a újezdské základní školy (do užšího výběru postoupilo 26 prací žáků naší školy) a újezdská Kateřina Dlabačová z hornopočernické základní školy. Vítězné práce vybírali výtvarníci vystavující v galerii pravidelně - Zdeněk Zeman a Jiří Chadima - a paní galeristka.

1. místo: Aneta Krejdlová 5. E, Masarykova ZŠ Újezd nad Lesy

2. místo: Kateřina Dlabačová 8. A, ZŠ Horní Počernice

3. místo: Barbora Chrastilová 6. B, ZŠ Masarykova Klánovice

4. místo:Karolína Janoušová 5. E, Masarykova ZŠ Újezd nad Lesy

5. místo Daniela Bulířová 7. A, Masarykova ZŠ Újezd nad Lesy

Zvláštní cena: Tereza Černá 7. A, Masarykova ZŠ Újezd nad Lesy - výtvarné pojetí Tančícího domu

Odměnou vítězkám byl balíček výtvarných potřeb a všichni "výtvarníci", jejichž práce jsou vystaveny v galerii a dostavili se na vernisáž, se v horkém podvečeru za odměnu zchladili zmrzlinou podle vlastního výběru. Děkujeme všem dětem za reprezentaci školy, poděkování učitelům výtvarné výchovy Masarykovy ZŠ Janě Kurkové, Václavě Valentové a Karlu Novákovi za zpracování tématu a přihlášení tříd do soutěže, a rodičům, prarodičům, sourozencům a paní učitelkám, kteří přišli děti podpořit.

Aneta Krejdlová                           Daniela Bulířová
                                 Karolína Janoušová                            Tereza Černá