Žákovské zastupitelstvo

Vloženo: 2.5.2016 | Autor: Eva Danielová | Zobrazeno: 6407x

Žákovské zastupitelstvo (ŽZ) vzniklo v listopadu 2011 s cílem spolupracovat s MČ Praha 21 nad kvalitním rozvojem Újezda nad Lesy. Jedná se o volné seskupení mladých lidí ze základní i střední školy. Schází se každých 14 dní v klubu Masarykovy základní školy, Polesná 1690, Újezd nad Lesy. Všichni zájemci o práci v ŽZ jsou vítáni.

ŽZ koordinuje za Masarykovu ZŠ Mgr. Květoslava Bělohubá belohuba@zspolesna.cz

Na čem ŽZ průběžně pracovalo a pracuje:
- projekt Bezpečná cesta do školy
- vytvoření loga ŽZ
- pomoc na kampaních, příprava některých aktivit (Veřejné fórum, Den Země, Dny zdraví, Den mobility)
- psi ve městě - osvěta mezi majiteli psů
- zjišťování problémů mezi občany
- čistota v MČ
- spolupráce se žákovskými zastupitelstvy na Praze 7, Praha 14, Praha-Libuš a Litoměřice
- zlepšení prostředí před budovou 2. st. Masarykovy ZŠ

Stanovy žákovského zastupitelstva (Velikost: 87.49 kB)