KiVa

NEPOSEDA

Svět vzdělání

Vloženo: 14.12.2023 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 1710x
Od školního roku 2024/2025 bude nově na naší škole jedna 1. třída s rozšířenou výukou angličtiny, matematiky, logiky, osobnostního rozvoje a programování, kterou otevřeme ve spolupráci se Světem vzdělání. Pokud máte zájem o tuto třídu, je potřeba podat elektronickou přihlášku ke studiu.

Talentové zkoušky do třídy Světa vzdělání 26.2. a 25.3.

Nejdříve se zaregistrujete do přihláškového systému, přijde Vám ověřovací e-mail, který je třeba potvrdit. Po jeho potvrzení již můžete podat přihlášku na naši školu. Termíny talentových zkoušek jsou 26. února a 25. března. Termín Vám také bude upřesněn emailem po podání přihlášky.

Třídy Světa vzdělání s rozšířenou výukou angličtiny, matematiky, logiky, osobnostního rozvoje a programování

Svět vzdělání je správnou volbou pro rodiče, kteří pro svého budoucího prvňáčka chtějí rozšíření standardního vzdělání. Tyto třídy jsou součástí běžných škol a nabízí rozšířenou výuku angličtiny už od první třídy, hodiny programování a zaměřují se také na rozvoj osobnosti a budování dobrých vztahů ve třídě. Dále jsou zařazeny do výuky hodiny logiky, které podporují nezávislé myšlení, ke kterému přispívá také Hejného metoda využívaná ve výuce matematiky.

JAK TO FUNGUJE?

Třídy Světa vzdělání nabízí rozšířenou výuku, zároveň jsou ale součástí běžných škol a fungují na základě platného školního vzdělávacího programu. Přínos spočívá v tom, že běžný rozvrh této třídy zahrnuje jednu nadstandardní vyučovací hodinu každý den, a navíc využívá systému půlených hodin pro lepší individuální přístup. Metodika výuky těchto tříd kombinuje tradiční a inovativní přístupy vzdělávání, které jsou ověřeny několika lety praxe na více než 17 školách v republice.

Více informací najdete na webu https://svetvzdelani.cz/