Vloženo: 4.10.2021

Vážení žáci, rodiče, pedagogičtí i nepedagogičtí pracovníci Masarykovy základní školy v Újezdě nad Lesy a všichni její příznivci a podporovatelé z řad veřejnosti, vítejte na oficiálních stránkách školské rady.

Školská rada byla založena v souladu se školským zákonem v platném znění, jež vymezuje i její hlavní povinnosti a kompetence a stanovuje délku jejího funkčního období na 3 roky. Členové ŠR vykonávají svou funkci ve svém volném čase a bez nároku na honorář.

20.9.2018 se konaly volby do Školské rady za rodiče. Školská rada byla rozšířena o jednoho zástupce zřizovatele, školy a rodičů, je nyní devítičlenná.

Nová školská rada se sešla na svém prvním společném zasedání 6.10.2021 a předsedkyní byla zvolena Mgr. Květoslava Bělohubá.

Mgr. Květoslava Bělohubá – předseda, kontakt:BelohubaK@seznam.cz,
                                                                                  tel. 281 011 541, škola