KiVa

Formuláře k zápisu

Vloženo: 8.2.2021

Formuláře k vyplnění

Žádost o přijetí dítěte k základnímu vzdělávání 2024/2025 (Velikost: 351.7 kB)

Žádost o přijetí dítěte do přípravného ročníku 2024/2025 (Velikost: 354.57 kB)

Žádost o odklad povinné školní docházky 2024/2025 (Velikost: 354.06 kB)

Přihláška do školní družiny

Přihláška k zájmovému vzdělávání dítěte (školní družina) 2024/2025 (Velikost: 206.21 kB)

Pro školní rok 2024/2025 byl stanoven ředitelem školy a schválen zřizovatelem Prahy 21 poplatek za školní družinu 450 Kč za měsíc, 200 Kč pouze za ranní družinu.

Přihlášky do školní jídelny

Přihláška ke stravování 1. stupeň (1.-4. třída) 2024/2025 (Velikost: 366.59 kB)

Doplnění čísla účtu pro vrácení přeplatků (školní jídelna) (Velikost: 339.42 kB)