Pondělí 20.01.2020
Hrstková se zeleninou
Rybí filé na másle, Bramborová kaše,obloha
Bulgur rizoto s čočkou a vepřovým masem,obloha,sýr
Úterý 21.01.2020
Pórková
Vepřové po bratislavsku, Rýže,ovoce
Krupicová kaše s kakaem,ovoce
Středa 22.01.2020
Špenátová
Zapečené těstoviny s uzeným masem, Červená řepa, Ovocný kompot
César salát s kuřecím masem,sýrem, pečivo,Ovocný kompot

O jídelně

Vloženo: 22.2.2016 | Autor: Kurka| Zobrazeno: 3557x | Zatím neupraveno

Vážení rodiče,

možnost odhlašování obědů na telefonním čísle 281 011 514 nebo na email jidelna@zspolesna.cz . Platí pro 2.stupeň ZŠ( ŠJ Polesná) a pro 1.stupeň ZŠ (budova v parku ŠJ Staroklánovická 230).

Platba na měsíc září by měla být provedena nejpozději do 24.srpna b.r. Pro následující měsíc vždy do 24.dne předcházejícího měsíce.Poslední platba má být provedena v měsíci květnu.

Od 1.4.2008 dochází ke změně objednávek a druhů jídel na oběd č.2. Druhý oběd se vaří i v případě nižšího počtu objednávek. Některá jídla typu "salát s pečivem" jsou studená. U některých obědů je jen výběr příloh, které si také musíte objednat.

Žádáme všechny rodiče žáků, kteří se stravují v naší jídelně, aby včas a písemně upozornili na případnou změnu účtu, a to z důvodu vyúčtování stravného ke konci školního roku .

Děkujeme za pochopení K.Veselá - vedoucí ŠJ