Primární prevence

Vloženo: 17.3.2016 | Zobrazeno: 5157x

Kontinuální program primární prevence na 1. stupni

Vážení rodiče,

v tomto kalendářním roce, podobně jako v loňském, realizujeme primárně preventivní programy pro všechny třídy na prvním stupni. Děti jsou v preventivním programu, který je financován MŠMT, seznamovány s jednotlivými tématy – vztahy ve třídě, šikana, respekt k odlišnostem, u starších kouření, zdravý životní styl a problematika komunikace na sociálních sítích. Programy probíhají interaktivní a zážitkovou formou. Děti se učí diskutovat a v řízené diskusi se k výše uvedeným tématům vyjadřovat. Doufáme, že tento projekt přispěje k větší obeznámenosti s výše uvedenými tématy a k podpoře dobrých vztahů v rámci třídních kolektivů.

Krizový plán Masarykovy ZŠ 2023/2024 (Velikost: 1.06 MB)
Minimální preventivní program 2023/2024 (Velikost: 797.96 kB)

Školní preventivní strategie 2023/2028 (Velikost: 670.96 kB)