Středa 20.06.2018
Vepřové na kmíně, Těstoviny,ovoce
Vepřové na kmíně, Těstoviny,ovoce
Pátek 22.06.2018
Uzená s kroupami a zeleninou
Vepřová pečeně, Špenát, Bramborové knedlíky
Vepřová pečeně, Bramborové knedlíky, Špenát

Zahrádkáři

Vloženo: 24.3.2016 | Autor: admin | Zobrazeno: 2731x | Zatím neupraveno

Žáci Masarykovy ZŠ každoročně navštěvují podzimní výstavy újezdských zahrádkářů, které se konají v "Areálu snů", Staroújezdská 495. V roce 2015 nám zahrádkáři nabídli možnost zúčastnit se výtvarné soutěže Rozkvetlá zahrada a fotografické soutěže Plody našich zahrádek, vyhlášené Českým zahrádkářskám svazem. Podmínkou byla spolupráce s místní zahrádkářskou organizací při výběru prací do celostátního kola. Jak vše probíhalo?

Vloženo: 2.11.2016 | Autor: Eva Danielová | Zobrazeno: 522x | Zatím neupraveno
Součástí tradiční podzimní výstavy újezdských zahrádkářů Ovoce a zelenina 2015 byla přehlídka výtvarných prací od školkových dětí po nejstarší žáky Masarykovy ZŠ.

Vloženo: 14.9.2017 | Autor: Eva Danielová | Zobrazeno: 302x | Zatím neupraveno
Od pátku 6.10. do neděle 8.10. se konala v Areálu snů tradiční podzimní výstava újezdských zahrádkářů Ovoce a zelenina. Třetím rokem ji doprovázely výtvarné a fotografické práce újezdských mateřských škol, Masarykovy ZŠ a kolodějských zájmových kroužků.

Vloženo: 2.11.2016 | Autor: Eva Danielová | Zobrazeno: 877x | Zatím neupraveno
Rok se sešel s rokem a prostory zahrádkářské výstavy Ovoce a zelenina byly opět rozzářeny barevnými dětskými pracemi, tentokráte na téma Zelenina plná vitamínů.

Celkem: 3 články