Kotva
Elektronická žákovská

 
 
V příštích dnech vaříme
Pátek 14.12.2018
Polévka: 
Zeleninová
Hl. jídlo1: 
Frankfurtská hovězí pečeně, Rýže,ovoce
Hl. jídlo 2: 
Lasaně se špenátem,ovoce
Pondělí 17.12.2018
Polévka: 
Kapustová polévka
Hl. jídlo1: 
Smažené rybí fille, Bramborová kaše,obloha
Hl. jídlo 2: 
Květák na mozeček, Brambory maštěné máslem,obloha
Úterý 18.12.2018
Polévka: 
Hrstková se zeleninou
Hl. jídlo1: 
Játrová omáčka, Rýže,ovoce
Hl. jídlo 2: 
Moravské halušky s jablky a skořicí,ovoce

.

 
 
Objednávky obědů

 
 
Projekty školy


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Mapa webu
A
A
A

Plán akcí

Vloženo: 31.10.2017 | Zobrazeno: 2984x |
Plán akcí na rok 2018/2019 bude postupně doplňován v přípravném týdnu a během měsíce září.

Září:

7.9. vernisáž Turista - spolupráce Masarykovy ZŠ, Újezdského muzea a KČT-odbor Pohoda Praha

8.9. Pochod za loupežníkem DrHolcem, zdravé saláty, Běh mezi školami, ukázky atletického oddílu Školního sportovního klubu - spolupráce s MČ Praha 21 v rámci Týdne zdraví

1.stupeň Sportovní dopoledne pro MŠ Čentická a MŠ Polesná

Družina Architekti, stavitelé, dělníci

 

 

Říjen:

Tradiční spolupráce s ČZS Újezd nad Lesy - výtvarné práce žáků na zahrádkářské výstavě Ovoce a zelenina na téma Zahrádka pro všechny generace

Oslavy 100. výročí vzniku Československé republiky ve spolupráci s MČ Praha 21

Florbalový turnaj II. stupeň

Družina Lesníci, hajní a strážci národních parků

Družina Lesní dobrodružství

Družina sběr papíru

 

Listopad:

Vánoční přání pro újezdské seniory (spolupráce se Spolkem Újezd nad Lesy-krajina pro život a SPCCH)

Výzdoba na Strašiles a Lampionádu – spolupráce s Raráškem a Maminami z újezdské roviny

1.stupeň Deštihraní pro MŠ Sedmikráska a MŠ Rohožník

Družina Drakiáda

Družina Herci a zpěváci

.11. Třídní schůzky

Školní kalendář 2019

 

Prosinec:

1.třídy Zpívání u stromečku

2.třídy Vánoční dílny

3.třídy Vánoční dílny pro Světlušku

5.třídy Vánoční týden darovaných knih

3.12. Spolupráce s MČ Praha 21 a ÚM při organizaci Zvonkového průvodu a přivítání adventu spojená s charitativní sbírkou pro Světlušku, školní vánoční dílny a trhy

.12. Vánoční zpívání

19.12. Adventní koncert pěveckého sboru Sovička - kostel Koloděje

8.třídy Výstava a ochutnávka vánočního cukroví

Družina Astronomové, vědci, výzkumníci

 

Leden:

1.stupeň Hudební hrátky pro MŠ

Družina Lékaři a zdravotníci

 

Únor:

6.třídy Masopust

1.stupeň Hudební hrátky pro MŠ

Družina Kuchaři, číšníci, cukráři

24.2. Otevřená družina (všichni zájemci)

 

Březen:

Charitativní jarmark pro Kapku naděje - I. stupeň

Návštěva 1. tříd pro MŠ

Připomínka narození T.G.Masaryka ve spolupráci s MČ Praha 21

Družina sběr papíru

Družina Spisovatelé, básníci, ilustrátoři

 

Duben:

1.třídy Malý čtenář

Návštěva 1. tříd pro MŠ

Výuka naruby - žáci II. stupně po dohodě s učiteli a přípravě učí své spolužáky

zápis do 1. tříd

Družina Zoologové, veterináři, biologové

.4. Třídní schůzky

Ředitelské volno

 

Květen:

1.třídy Benefiční koncert

Sportovní dopoledne pro MŠ Sedmikráska a MŠ Rohožník

Deštihraní pro MŠ Čentická a MŠ Polesná 

Pravidelné zapojení školy do každoročního bienále výtvarné a literární soutěže v Újezdském muzeu

Květnové oslavy osvobození ve spolupráci s MČ Praha 21

výjezd Anglie

Družina Malíři a módní návrháři

 

Červen:

4.třídy Školní olympiáda

7.třídy Den dětí pro nižší ročníky

Škola v přírodě II. stupeň ve Svoru

9.třídy Rozlučka se školou

Družina sběr papíru

Družina Policisté a vojáci

 

V průběhu školního roku 2018/2019:

Prevence - Divadelta, Elio, práce školních psychologů

 

Školení zaměstnanců školy - pravidelně Šablony (M, Čj, Aj, inkluze), účast na školeních a přednáškách organizovaných týmem MAP při MČ Praha 21, po celý školní rok další školení dle aktuální nabídky

 

Hudební výchovné koncerty pro II.stupeň - pravidelně 4x do roka dle výběru M. Holkové

Celoroční návštěvy výstav, muzeí, divadel, vzdělávacích akcí všemi ročníky podle učebních plánů a aktuální nabídky

 

Soutěže - olympiády z Čj, M, Aj, Nj, Z

Logická olympiáda

Finanční gramotnost

Recyklohraní – plnění úkolů během roku

Pražský pramen

Ekoškola – plnění úkolů během roku, zapojování do ekosoutěží

 

Školy v přírodě I. stupně během celého roku

 

Filmový kroužek – natáčení akcí školy, Újezdského muzea a MČ Praha 21 během celého roku

 

Sport

6. – 9. třídy

Školní soutěže

Turnaj ve florbale  –  chlapci  +dívky – říjen - listopad 2017

Turnaj ve vybíjené – dívky – prosinec 2017

Turnaj v přehazované – leden nebo únor 2017

Turnaj  v badmintonu - čtyřhry – dívky i chlapci - duben 2018

Sedmiboj – květen 2018? –

 

Meziškolní soutěže

Florbal – listopad, prosinec – 2017 Počernice

Turnaj v házené

Basketbal – leden 2018 - Počernice

Pohár rozhlasu – duben,květen 2018 - Počernice

Malý fotbal – květen, červen 2018- Počernice

Plavecko – běžecký pohár – září – červen

 

4. – 5. třídy

Mc Donald's Cup – duben 2018- Počernice – kat. A i B

Plavecko – běžecký pohár – září – červen

 

Školní soutěže

Vybíjená

Atletický čtyřboj