17.08.2018
20.08.2018
21.08.2018

Vloženo: 29.5.2018 | Autor: Eva Danielová| Zobrazeno: 248x |
GDPR je nová úprava nakládání s osobními údaji fyzických osob, jejímž primárním účelem je chránit tyto údaje před zneužitím, zabránit nakládání s osobními údaji nad rámec zákona či vlastního přání subjektu těchto údajů. Nařízení dále přináší či zpřesňuje například práva na informace o tom, jaké údaje jsou zpracovávány, kým a jakým způsobem.

Dbáme na vyšší míru ochrany zejména u žáků školy. Údaje jsou chráněny přístupovými hesly a vytištěné podoby s údaji o žácích či zaměstnancích jsou ukládány do uzamčených skříněk ev. archivu. Skartace probíhá dle skartačního řádu.

Pověřenec na ochranu osobních údajů je ustaven ve spolupráci se zřizovatelem školy – MČ Praha 21:
paní  Jana Mrázová, telefonní číslo : 281 012 971, E-mail : jana.mrazova@praha21.cz

Alena Sochůrková, ředitelka MZŠ