Pondělí 21.10.2019
Vývar se zápraškou a zeleninou
Tvarohové knedlíky s borůvkami a tvarohem,ovoce
Zeleninový salát s tuňákem a vajíčkem,pečivo,ovoce
Úterý 22.10.2019
Selská se zeleninou
Krůtí maso v pórku, Rýže,moučník
Bramborák,moučník
Středa 23.10.2019
Vývar s játrovou zavářkou a zeleninou
Květákové lívance, Brambory maštěné máslem,dresink,obloha
Šopský salát, pečivo

Vloženo: 29.5.2018 | Zobrazeno: 1103x |
GDPR je nová úprava nakládání s osobními údaji fyzických osob, jejímž primárním účelem je chránit tyto údaje před zneužitím, zabránit nakládání s osobními údaji nad rámec zákona či vlastního přání subjektu těchto údajů. Nařízení dále přináší či zpřesňuje například práva na informace o tom, jaké údaje jsou zpracovávány, kým a jakým způsobem.

Dbáme na vyšší míru ochrany zejména u žáků školy. Údaje jsou chráněny přístupovými hesly a vytištěné podoby s údaji o žácích či zaměstnancích jsou ukládány do uzamčených skříněk ev. archivu. Skartace probíhá dle skartačního řádu. Veškeré informace viz. přiložený dokument.

Informace školy o ochraně osobních údajů a jejich zpracování (Velikost: 140.51 kB)

Pověřenec na ochranu osobních údajů je ustaven ve spolupráci se zřizovatelem školy MČ Praha 21:

Václav Jakoubek, kontakt: 725 732 424, e-mail: v.jakoubek@trestech.cz