Pondělí 20.01.2020
Hrstková se zeleninou
Rybí filé na másle, Bramborová kaše,obloha
Bulgur rizoto s čočkou a vepřovým masem,obloha,sýr
Úterý 21.01.2020
Pórková
Vepřové po bratislavsku, Rýže,ovoce
Krupicová kaše s kakaem,ovoce
Středa 22.01.2020
Špenátová
Zapečené těstoviny s uzeným masem, Červená řepa, Ovocný kompot
César salát s kuřecím masem,sýrem, pečivo,Ovocný kompot

Vloženo: 29.5.2018 | Zobrazeno: 1247x |
GDPR je nová úprava nakládání s osobními údaji fyzických osob, jejímž primárním účelem je chránit tyto údaje před zneužitím, zabránit nakládání s osobními údaji nad rámec zákona či vlastního přání subjektu těchto údajů. Nařízení dále přináší či zpřesňuje například práva na informace o tom, jaké údaje jsou zpracovávány, kým a jakým způsobem.

Dbáme na vyšší míru ochrany zejména u žáků školy. Údaje jsou chráněny přístupovými hesly a vytištěné podoby s údaji o žácích či zaměstnancích jsou ukládány do uzamčených skříněk ev. archivu. Skartace probíhá dle skartačního řádu. Veškeré informace viz. přiložený dokument.

Informace školy o ochraně osobních údajů a jejich zpracování (Velikost: 140.51 kB)

Pověřenec na ochranu osobních údajů je ustaven ve spolupráci se zřizovatelem školy MČ Praha 21:

Václav Jakoubek, kontakt: 725 732 424, e-mail: v.jakoubek@trestech.cz