Úterý 19.02.2019
Vývar s kapáním a zeleninou
Cikánská hovězí pečeně, Rýže
Středa 20.02.2019
Květáková
Mletý řízek, Brambory s pažitkou přesnídávka
Čtvrtek 21.02.2019
Gulášová
Rýžový nákyp se švestkami

Vloženo: 29.5.2018 | Zobrazeno: 634x |
GDPR je nová úprava nakládání s osobními údaji fyzických osob, jejímž primárním účelem je chránit tyto údaje před zneužitím, zabránit nakládání s osobními údaji nad rámec zákona či vlastního přání subjektu těchto údajů. Nařízení dále přináší či zpřesňuje například práva na informace o tom, jaké údaje jsou zpracovávány, kým a jakým způsobem.

Dbáme na vyšší míru ochrany zejména u žáků školy. Údaje jsou chráněny přístupovými hesly a vytištěné podoby s údaji o žácích či zaměstnancích jsou ukládány do uzamčených skříněk ev. archivu. Skartace probíhá dle skartačního řádu. Veškeré informace viz. přiložený dokument.

Informace školy o ochraně osobních údajů a jejich zpracování (Velikost: 158.14 kB)

Pověřenec na ochranu osobních údajů je ustaven ve spolupráci se zřizovatelem školy MČ Praha 21:

Václav Jakoubek, kontakt: 725 732 424, e-mail: v.jakoubek@trestech.cz

Mgr. et Bc. Alena Sochůrková, ředitelka MZŠ