Úterý 19.02.2019
Vývar s kapáním a zeleninou
Cikánská hovězí pečeně, Rýže
Středa 20.02.2019
Květáková
Mletý řízek, Brambory s pažitkou přesnídávka
Čtvrtek 21.02.2019
Gulášová
Rýžový nákyp se švestkami

Podpořte aktivity dětí

Vloženo: 22.2.2016 | Autor: Vonesova| Zobrazeno: 2476x | Zatím neupraveno

Vážení rodiče, prarodiče, přátelé!

Děti tráví ve škole značnou část dne, odpoledne odpočívají, hrají si, tvoří, sportují ve školní družině. Rádi bychom jim poskytli širokou nabídku všemožných činností, ale často nás omezuje nedostatek výtvarných pomůcek, různého materiálu, sportovních potřeb a jiného vybavení. Státní příspěvek na toto vybavení je naprosto nedostačující a ani nárazová (i když velmi vítaná) pomoc zřizovatele tuto potřebu neřeší.

Abychom vytvořili co nejpříjemnější prostředí a nabídli rozmanité činnosti, obracíme se na vás proto s nabídkou připojit se k naší snaze a podílet se na činnosti školní družiny prostřednictvím finančního daru nebo přispěním konkrétní věcí, kterou můžete pro naše děti obstarat.

Na každý poskytnutý finanční či věcný dar vám můžeme vystavit darovací smlouvou a vy si ho můžete odečíst od daňového základu.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci.

Aktuálně sháníme: jakýkoliv papír pro děti na malování,  tyčinková lepidla