Středa 18.07.2018
Čtvrtek 19.07.2018
Pátek 20.07.2018
oběd 2

Mosty ke školám v rámci projektu InBáze

"Posláním InBáze je pomáhat migrantům a jejich rodinám v životě v České republice. Vytváříme bezpečný a otevřený prostor k vzájemnému poznávání a porozumění mezi českými občany a lidmi jiných národností a kultur."

Vloženo: 22.5.2018 | Autor: Eva Danielová | Zobrazeno: 15x
Vhledem k tomu, že na naší škole přibývají žáci cizinci, využila škola nabídku neziskové organizace Inbáze a zapojila se do projektu, jehož cílem je posílit inkluzi v multikulturní společnosti a zvýšit kvalitu vzdělávání, a to ve 4 pražských (mateřských a základních) školách. Současně nabízí práci dobrovolníkům pro projekt Interkulturního klubu na Masarykově ZŠ pro integraci dětí s migrantským původem do kolektivu od února 2018. Více informací na www.inbaze.cz

Vloženo: 4.5.2018 | Zobrazeno: 19x
Máte chuť poznat nové kamarády z jiné země? Jako dobrovolníci pomůžete v lokalitě svého bydliště, užijete si spoustu zábavy a budete součástí něčeho nevšedního. Pokud tomu můžete věnovat hodinu až dvě každé úterý, věřte, že to bude stát za to! Klub budou tvořit děti od 6 do 12 let s migrantským původem a jejich čeští kamarádi (celkem asi 12 dětí).

Celkem: 2 články