Kotva
Elektronická žákovská

 
 
V příštích dnech vaříme
Pondělí 22.10.2018
Polévka: 
žampionový krém
Hl. jídlo1: 
Drůbeží maso na paprice, Těstoviny,ovoce
Hl. jídlo 2: 
Smažený karbanátek, Brambory maštěné máslem,kyselá okurka,ovoce
Úterý 23.10.2018
Polévka: 
Kmínová s kapáním a zeleninou
Hl. jídlo1: 
Hovězí na česneku, Špenát, Bramborové knedlíky
Hl. jídlo 2: 
Květákové kari, Brambory maštěné máslem
Středa 24.10.2018
Polévka: 
Česneková s kroupami a zeleninou
Hl. jídlo1: 
Vepřové maso po čínsku, Rýže,tvaroh
Hl. jídlo 2: 
Zeleninový salát s tuňákem a vajíčkem,pečivo,tvaroh

.

 
 
Objednávky obědů

 
 
Projekty školy


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Mapa webu
A
A
A

Družina

Vloženo: 27.8.2018 | Zobrazeno: 9767x |

 

Jméno

Telefon

E-mail

Třída

 

Třída od 13:30

1.

Jana

Vinšová

281 045 323

vinsova@zspolesna.cz

1.D (18)

2.A (10)

3.E (část Mouč.)

2.

Mgr. Helena

Vonešová

281 045 316

vonesova@zspolesna.cz

2.E (27)

3.A (3)

2.D

3.

Jaroslava

Pincová

281 045 328

pincova@zspolesna.cz

1.A (19)

3.D (10)

2.B

4.

Mgr.Adéla

Zbytovská

281 011 536

zbytovska@zspolesna.cz

3.B (21)

4.B (10)

4.C,F

5.

Dana

Drastilová

281 045 355

drastilova@zspolesna.cz

1.E (22)

2.A (7)

3.E (část Vítů)

6.

Eva

Svatošová

281 045 321

svatosova@zspolesna.cz

1.C (22)

3.F (7)

2.F 

7.

Helena

Rozšafná

281 011 556

rozsafna@zspolesna.cz

3.C (17)

4.A (11)

4.E, 4.D

8.

Alena

Řeháková

281 045 358

rehakova@zspolesna.cz

1.F (18)

3. D (10)

2.B 

9.

Monika

Krannichová

281 045 344

krannichova@zspolesna.cz

1.B (24)

3.A (6)

 2.D

10.

Radka
Moučková

281 045 319

 mouckova@zspolesna.cz

2.F (22)

3.E (7)

 

11.

Marcela

Nováková

281 045 315

novakova@zspolesna.cz

2.C (21)

3.F (7)

 2.F 

12.

Petra

Vítů

281 045 317

vitu@zspolesna.cz

2.B (21)

 3.E (8)

 

13.

Magda

Frantová

281 045 324

frantova@zspolesna.cz

0. ročník

 

 3.A (část Fišer.)

14.

Iveta

Ploužková

281 011 521

plouzkova@zspolesna.cz

4.C,D,E,F

   

15.

Blanka
Fišerová

281 045 350

fiserova@zspolesna.cz

2.D (22)

3.A (8)  

 ŠD do 13:30 ve třídách paní učitelek Hrubé, Hrbkové, Krimlakové