Otázky a odpovědi

Vloženo: 21.2.2018 | Zobrazeno: 4758x

Jak mám postupovat při objednávání a odhlašování obědů?

Pro objednávání oběda se přihlásím na www.strava.cz  přihlašovacími údaji, které jsem obdržel při přihlášení ke stravování. ( zařízení, uživatel, heslo) . Pak již stačí zaškrtnout políčko s obědem č.2, pokud si ho chci objednat. Automaticky je nastaven oběd č.1.

Pro odhlašování na www.strava.cz postupuji po přihlášení (zařízení, uživatel,heslo), že si zaškrtnuté políčko smažu. Pak vše odešlu. Odhlašování na www.strava.cz lze na týž den do 6.00 hodin.

Lze odhlašovat na týž den do 7:00 hodin na tel. 281011514,281011543 nebo na email: jidelna@zspolesna.cz

Jak a kam mohu poslat reklamace/návrhy ke zlepšení školní jídelny?

Posílat reklamace / návrhy je možné na email: jidelna@zspolesna.cz

Jak postupovat v případě ztráty čipu?

Pokusím se hledat , zeptám se v jídelně zda se čip nenašel. A v případě, že čip nemohu najít, přinesu do školní jídelny částku 150,-Kč . Pak bude nový čip vystaven. V případě, že pak čip bude nalezen, přinesu ho zpět do jídelny a částka bude vrácena.

Kde najdu normy pro výživu dětí?

Normy pro výživu dětí najdu ve vyhlášce 107/2005, příloha č.1

Platby obědů, jak a kam?

Obědy se platí na účet školní jídelny7034-2000902329/0800 pod VS, který byl udán na přihlášku ke stravování.

700 Kč pro 1. stupeň, oběd  35 Kč (2. věková kategorie, 6 - 10 let, od 1.9. do 31.8. daného školního roku)

740 Kč pro 2. stupeň, oběd  37 Kč (3. věková kategorie, 11 - 14 let, od 1.9. do 31.8. daného školního roku)

760 Kč pro 2. stupeň, oběd  38 Kč (4. věková kategorie, starší 15 let, od 1.9. do 31.8. daného školního roku)

První platba pro stávající žáky musí být převedena k 24.8., pro nové a přecházející žáky (ze Staroklánovické na Polesnou nebo Čentickou) první platba do 10.9.

Poslední platba musí být převedena do 24. května šk. roku.

Platby na další měsíce musí být převedeny vždy k 24. předešlého měsíce.

Vyúčtování za stravování bude prováděno vždy na závěr školního roku.

Po vyúčtování bude částka zasílána zpět na účet plátce, který je uveden na přihlášce ke stravování. Úprava výše provozních poplatků bude avizována jeden měsíc předem.