Pondělí 13.07.2020
Středa 15.07.2020

Vím, co jím

Vloženo: 2.11.2016 | Autor: Eva Danielová | Zobrazeno: 4226x | Zatím neupraveno
Vím, co jím a piju je obecně prospěšná společnost, která sdružuje odborníky v oblasti zdravého životního stylu, výživy, preventivní medicíny a výchovy ke zdraví. Aktivační program Vím, co jím je program na ozdravení výživy a optimalizace pohybu ve školách, pomáhá vedení škol a zřizovateli. Program se týká pedagogických a nepedagogických pracovníků, dětí a rodičů. Je zaměřen na zlepšování stravovacích návyků, zlepšení pestrosti a pravidelnosti stravy, znalosti nutriční skladby, pohybového režimu žáků, a na prevenci nadváhy a obezity. Více informací na www.vimcojim.cz.

Vloženo: 13.12.2017 | Autor: Eva Danielová | Zobrazeno: 328x | Zatím neupraveno
Naší škole byl na základě nezávislého auditu v oblasti výživy a pohybu udělen CERTIFIKÁT za úspěšné absolvování programu FANDÍME ZDRAVÍ.

Celkem: 1 článek