Úterý 25.06.2019
Čočka na kyselo, Vařené vejce, Kyselá okurka,ovoce
Čočka na kyselo, Vařené vejce, Kyselá okurka,ovoce
Čtvrtek 27.06.2019
Rychlá s vejci a zeleninou
Lívance se skořicí, Ovoce,šlehaný tvaroh
Lívance se skořicí, Ovoce,šlehaný tvaroh

Zahrádkáři

Vloženo: 24.3.2016 | Autor: admin | Zobrazeno: 4094x | Zatím neupraveno

Žáci Masarykovy ZŠ každoročně navštěvují podzimní výstavy újezdských zahrádkářů, které se konají v "Areálu snů", Staroújezdská 495. V roce 2015 nám zahrádkáři nabídli možnost zúčastnit se výtvarné soutěže Rozkvetlá zahrada a fotografické soutěže Plody našich zahrádek, vyhlášené Českým zahrádkářskám svazem. Podmínkou byla spolupráce s místní zahrádkářskou organizací při výběru prací do celostátního kola. Jak vše probíhalo?

Vloženo: 4.1.2019 | Zobrazeno: 62x
I letos žáci Masarykovy ZŠ výtvarně doprovodili podzimní výstavu újezdských zahrádkářů Ovoce a zelenina, tentokráte na téma „Moje oblíbená rostlina“. Práce dětí a výpěstky zahrádkářů byly k vidění ve dnech 5.-7.10.2018 v Areálu snů, Staroújezdská 495. Dokumentace z výstavy viz. fotogalerie ...

Vloženo: 14.9.2017 | Autor: Eva Danielová | Zobrazeno: 668x | Zatím neupraveno
Od pátku 6.10. do neděle 8.10. se konala v Areálu snů tradiční podzimní výstava újezdských zahrádkářů Ovoce a zelenina. Třetím rokem ji doprovázely výtvarné a fotografické práce újezdských mateřských škol, Masarykovy ZŠ a kolodějských zájmových kroužků.

Vloženo: 2.11.2016 | Autor: Eva Danielová | Zobrazeno: 1285x | Zatím neupraveno
Rok se sešel s rokem a prostory zahrádkářské výstavy Ovoce a zelenina byly opět rozzářeny barevnými dětskými pracemi, tentokráte na téma Zelenina plná vitamínů.

Vloženo: 2.11.2016 | Autor: Eva Danielová | Zobrazeno: 925x | Zatím neupraveno
Součástí tradiční podzimní výstavy újezdských zahrádkářů Ovoce a zelenina 2015 byla přehlídka výtvarných prací od školkových dětí po nejstarší žáky Masarykovy ZŠ.

Celkem: 4 články