Úterý 25.09.2018
čočková
Kuřecí soté na kari, špecle,ovoce
Sekaná pečeně, Brambory maštěné máslem,obloha
Středa 26.09.2018
Květáková
Krůtí prsa pečená, Špenát, Bramborové knedlíky
těstovinový salát s tuňákem,pečivo
Čtvrtek 27.09.2018
Rybí se zeleninou
Vepřové na kmíně, Těstoviny,ovoce
Kuskus se zeleninou, Kyselá okurka, Sýr,ovoce

Mosty ke školám v rámci projektu InBáze

"Posláním InBáze je pomáhat migrantům a jejich rodinám v životě v České republice. Vytváříme bezpečný a otevřený prostor k vzájemnému poznávání a porozumění mezi českými občany a lidmi jiných národností a kultur."

Vloženo: 22.5.2018 | Autor: Eva Danielová | Zobrazeno: 31x
Vhledem k tomu, že na naší škole přibývají žáci cizinci, využila škola nabídku neziskové organizace Inbáze a zapojila se do projektu, jehož cílem je posílit inkluzi v multikulturní společnosti a zvýšit kvalitu vzdělávání, a to ve 4 pražských (mateřských a základních) školách. Současně nabízí práci dobrovolníkům pro projekt Interkulturního klubu na Masarykově ZŠ pro integraci dětí s migrantským původem do kolektivu od února 2018. Více informací na www.inbaze.cz

Vloženo: 4.5.2018 | Zobrazeno: 41x
Máte chuť poznat nové kamarády z jiné země? Jako dobrovolníci pomůžete v lokalitě svého bydliště, užijete si spoustu zábavy a budete součástí něčeho nevšedního. Pokud tomu můžete věnovat hodinu až dvě každé úterý, věřte, že to bude stát za to! Klub budou tvořit děti od 6 do 12 let s migrantským původem a jejich čeští kamarádi (celkem asi 12 dětí).

Celkem: 2 články