KiVa tým na škole

KiVa tým na škole

KiVa tým je intervenční tým proškolených pedagogů a poradenských pracovníků školy, kteří řeší ve spolupráci s třídním učitelem všechny hlášené případy šikany. Se zúčastněnými žáky jsou vedeny rozhovory. Pokud je se žákem veden rozhovor v souvislosti se šikanou na škole, zákonní zástupci jsou o tom informováni e-mailem.

ČLENOVÉ KIVA TÝMU

budova školy Polesná

Klára Tvrzová

koordinátorka programu Kiva za školu, výchovná poradkyně tvrzova@zspolesna.cz, 281011533