Úterý 22.01.2019
Drůbeží se zavářkou a zeleninou
Kynuté knedlíky s jahodovým přelivem a tvarohem
těstoviny s tuňákem,zeleninou a sypané sýrem
Středa 23.01.2019
brokolicová
Pečené kuře, Rýže, Zelný salát
Těstovinový salát se sýrem a zeleninou,pečivo
Čtvrtek 24.01.2019
Vývar s kapáním a zeleninou
Vepřové maso v kapustě, Brambory vařené,šehaný tvaroh
Halušky s uzeným masem a kysaným zelím,šlehaný tvaroh

Galerie Na plotě - projekt žáků 5. tříd

Vloženo: 24.10.2018 | Zobrazeno: 149x
Vstup do školní budovy se proměnil v Galerii Na plotě díky žákům 5. tříd a pedagogům, kteří v těchto třídách vyučují výtvarnou výchovu. Bohužel kvůli silnému větru, který obrázky poškodil, byla již galerie z plotu sundána ...

5. třídy se zapojily do celoškolního projektu 100 let republiky výtvarnými pracemi, které je možné si prohlédnout na školním plotě v Čentické ulici. Texty českých písniček, významní sportovci, stavby století, vývoj hromadných prostředků, módy a hraček, průmysl a historické osobnosti - to vše je vystaveno v Galerii Na plotě.

Poděkování dětem a paní učitelkám a asistentkám J. Fajkusové, J. Kotasové, L. Krupanské, V. Němečkové, I. Ploužkové, H. Rosové, E. Skalové, H. Štěpánkové, a panu učiteli K. Novákovi za výtvarný zážitek, instalaci a za zprostředkování doby minulé i současné!