Středa 21.11.2018
Pečené drůbeží maso, Brambory vařené, Mrkvový salát
Zeleninový bulgur, Mrkvový salát
Pátek 23.11.2018
Vývar se zavářkou a zeleninou
Štěpánská vepřová pečeně, Rýže,ovoce
Těstovinový salát s kuřecím masem a zeleninou,pečivo,ovoce

Galerie Na plotě - projekt žáků 5. tříd

Vloženo: 24.10.2018 | Zobrazeno: 109x
Vstup do školní budovy se proměnil v Galerii Na plotě díky žákům 5. tříd a pedagogům, kteří v těchto třídách vyučují výtvarnou výchovu. Bohužel kvůli silnému větru, který obrázky poškodil, byla již galerie z plotu sundána ...

5. třídy se zapojily do celoškolního projektu 100 let republiky výtvarnými pracemi, které je možné si prohlédnout na školním plotě v Čentické ulici. Texty českých písniček, významní sportovci, stavby století, vývoj hromadných prostředků, módy a hraček, průmysl a historické osobnosti - to vše je vystaveno v Galerii Na plotě.

Poděkování dětem a paní učitelkám a asistentkám J. Fajkusové, J. Kotasové, L. Krupanské, V. Němečkové, I. Ploužkové, H. Rosové, E. Skalové, H. Štěpánkové, a panu učiteli K. Novákovi za výtvarný zážitek, instalaci a za zprostředkování doby minulé i současné!