Čtvrtek 25.04.2019
Žampionový krém s krutony
Květákové lívance, Brambory maštěné máslem,dresink,obloha
Halušky se špenátem a žampiony,obloha
Pátek 26.04.2019
Vývar s bulgurem a zeleninou
Španělský ptáček, Houskový knedlík,ovoce
Rizoto s masem a zeleninou, Sýr, Kyselá okurka,ovoce
Pondělí 29.04.2019
Drštková z hlívy ústřičné
Škubánky s mákem,ovoce
Zapečené gnocci s brokolicí a kuřecím masem,ovoce

Galerie Na plotě - projekt žáků 5. tříd

Vloženo: 24.10.2018 | Zobrazeno: 198x
Vstup do školní budovy se proměnil v Galerii Na plotě díky žákům 5. tříd a pedagogům, kteří v těchto třídách vyučují výtvarnou výchovu. Bohužel kvůli silnému větru, který obrázky poškodil, byla již galerie z plotu sundána ...

5. třídy se zapojily do celoškolního projektu 100 let republiky výtvarnými pracemi, které je možné si prohlédnout na školním plotě v Čentické ulici. Texty českých písniček, významní sportovci, stavby století, vývoj hromadných prostředků, módy a hraček, průmysl a historické osobnosti - to vše je vystaveno v Galerii Na plotě.

Poděkování dětem a paní učitelkám a asistentkám J. Fajkusové, J. Kotasové, L. Krupanské, V. Němečkové, I. Ploužkové, H. Rosové, E. Skalové, H. Štěpánkové, a panu učiteli K. Novákovi za výtvarný zážitek, instalaci a za zprostředkování doby minulé i současné!