116 000 kapek pro Kapku naděje

Vloženo: 17.4.2019 | Zobrazeno: 785x
V úterý 16. dubna se konal tradiční Velikonoční jarmark pro Kapku naděje. Charitativní akce se zúčastnila sama prezidentka nadace paní Vendula Pizingerová, která společně s paní ředitelkou Alenou Sochůrkovou předvelikonoční slavnostní odpoledne před budovou I. stupně Masarykovy ZŠ v parku zahájila ...

Jarmark se opět konal v obou budovách školy, Staroklánovické i Čentické. Nad novými nápady přecházel zrak - výrobky se staly velikonoční výzdobou domácností, slané a sladké pochutiny v třídních kavárnách a po škole atmosféru charitativního odpoledne ještě vylepšily. Paní Pizingerová si s kolegou z nadace jarmark letos prošla v obou budovách a na požádání se s dětmi ráda vyfotila. Podpořit charitu bylo možné i zakoupením reklamních předmětů nadace a školních triček, která prodávali žáci II. stupně.

Poděkování patří všem pedagogům, dětem, maminkám, babičkám, tatínkům a dědečkům, kteří se do příprav zapojili vyráběním, pečením nebo technickým zázemím, všem, kteří finančně přispěli do pokladniček jednotlivých tříd, a paní učitelce Evě Hegyiové za organizaci celé akce, po jejímž konci bylo odesláno na konto Kapky naděje pro nemocné děti 116 000 Kč.