Kotva
Elektronická žákovská

 
 
V příštích dnech vaříme
Pondělí 13.07.2020
Polévka: 
polévka
Hl. jídlo1: 
oběd 1
Hl. jídlo 2: 
oběd 2
Úterý 14.07.2020
Polévka: 
polévka
Hl. jídlo1: 
oběd 1
Hl. jídlo 2: 
oběd 2
Středa 15.07.2020
Polévka: 
polévka
Hl. jídlo1: 
oběd 1
Hl. jídlo 2: 
oběd 2

.

 
 
Objednávky obědů

 
 
Projekty školy


 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Mapa webu
A
A
A

Aktuální informace k uzavření zastávky Rápošovská, chodníku a parkoviště K+R

Vloženo: 9.8.2019 | Zobrazeno: 635x
S blížícím se začátkem nového školního roku přinášíme aktuální informace k uzavření zastávky Rápošovská. Sdělení Ing. Šárky Zátkové, tajemnice ÚMČ Praha 21, viz. níže ...

"V současné době probíhá správní řízení na Úřadu MČ Praha 22, kam bylo z důvodu podjatosti našeho úřadu předáno Magistrátem hl. m. Prahy. Řízení v tuto chvíli pokračuje, proběhlo místní šetření a nyní se čeká na rozhodnutí, abychom mohli havarijní stromy odstranit a zprovoznit chodník i zastávku.

S ohledem na všechny lhůty, které jsou dané zákonem, odhadujeme, že k vydání rozhodnutí dojde cca v polovině září a poté budeme čekat na nabytí právní moci. Zde bude důležité, zda se proti rozhodnutí některý z účastníků odvolá. Teprve potom můžeme přistoupit k vyřešení místní situace a zprovoznit okolí topolů vč. zastávky, parkoviště K+R a chodníku. Dle posudku, který máme k dispozici, není okolí topolů v současné době bezpečné a hrozí zde pád stromů či jejich částí a mohlo by dojít k ohrožení lidí či majetku. Zároveň tedy úřad zajišťuje okolí topolů páskami a na konci školního roku jsme upravili okolí školy tak, aby byl zajištěn bezpečný příchod dětí od náhradní zastávky autobusu, protáhli jsme chodník v ul. Polesná k přechodu a zároveň jsme "vyparkovali" automobily v oblasti za křižovatkou Starokolínská – Polesná tak, aby byla opět zvýšena bezpečnost dětí."


Rodičovskou veřejnost budeme o aktuální situaci ohledně zastávky Rápošovská ve spolupráci s ÚMČ Praha 21 informovat na školním webu.