Pondělí 23.09.2019
Rychlá s vejci a zeleninou
Kynuté knedlíky s jahodovým přelivem a tvarohem
těstoviny s tuňákem, zeleninou a sypané sýrem
Úterý 24.09.2019
čočková
Kuřecí soté na kari, špecle,ovoce
Sekaná pečeně, Brambory maštěné máslem, Kyselá okurka,ovoce
Středa 25.09.2019
Rybí se zeleninou
Vepřový plátek, Brambory vařené, kukuřice na másle
Bulgurová kroketa se sýrem,dresink,obloha

Registrace na Logickou olympiádu do 30.9.2019

Vloženo: 10.9.2019 | Zobrazeno: 201x
Na základě spolupráce naší školy s Mensou ČR se děti mohou zapojit do soutěže Logická olympiáda, kterou Mensa ČR pořádá ...

Každý zájemce o logickou soutěž se musí registrovat doma s rodiči na adrese: www.logickaolympiada.cz

Registrace je do 30. září!!!

1. kolo proběhne 1. týden v říjnu z domova- bez pomoci rodičů (další kolo probíhá ve škole Mensy). Případná pomoc rodičů doma by dětem byla jen na škodu, zabraly by místo těm, kteří si to opravdu zaslouží a další kolo by stejně samy nezvládly.

Bližší informace o soutěži:

Logická olympiáda je soutěž pořádaná Mensou České republiky založená na logických úlohách, jejichž řešení vyžaduje samostatný a kreativní přístup. Nerozhodují zde naučené znalosti, ale schopnost samostatného uvažování a pohotového rozhodování. Logická olympiáda je svým pojetím unikátní soutěží, protože se nejedná o znalostní soutěž, ale o soutěž rozvíjející především schopnost samostatného logického uvažování.