Pondělí 24.02.2020
Vepřový plátek, Bramborová kaše, Okurkový salát
Úterý 25.02.2020
bramborová se zeleninou
Špagety po boloňsku s krůtím masem, Sýr,ovoce
Středa 26.02.2020
Gulášová,
Lívance se skořicí, Šlehaný tvaroh

Registrace na Logickou olympiádu do 30.9.2019

Vloženo: 10.9.2019 | Zobrazeno: 357x
Na základě spolupráce naší školy s Mensou ČR se děti mohou zapojit do soutěže Logická olympiáda, kterou Mensa ČR pořádá ...

Každý zájemce o logickou soutěž se musí registrovat doma s rodiči na adrese: www.logickaolympiada.cz

Registrace je do 30. září!!!

1. kolo proběhne 1. týden v říjnu z domova- bez pomoci rodičů (další kolo probíhá ve škole Mensy). Případná pomoc rodičů doma by dětem byla jen na škodu, zabraly by místo těm, kteří si to opravdu zaslouží a další kolo by stejně samy nezvládly.

Bližší informace o soutěži:

Logická olympiáda je soutěž pořádaná Mensou České republiky založená na logických úlohách, jejichž řešení vyžaduje samostatný a kreativní přístup. Nerozhodují zde naučené znalosti, ale schopnost samostatného uvažování a pohotového rozhodování. Logická olympiáda je svým pojetím unikátní soutěží, protože se nejedná o znalostní soutěž, ale o soutěž rozvíjející především schopnost samostatného logického uvažování.