Srdcovník újezdský od 15.11.2019

Vloženo: 4.11.2019 | Zobrazeno: 447x
17.listopad si připomeneme zavěšením "sametových srdcí" na vybraný listnatý strom v parku před I. stupněm Masarykovy ZŠ. Akce proběhne v dopoledních hodinách (cca 8.45 - 9.15 hod) 15.11.2019 ve spolupráci s ÚMČ Praha 21. Korálková, moduritová a keramická srdce vyrobili žáci 1.D, 4.C a 5.B. Více viz. přiložené pozvánky ...

Informace ke dni otevřených dveří pro veřejnost, vyhlášení výsledků fotografické soutěže, do které se zapojili i naši žáci. Zdroj:www.praha21.cz, ÚZ 2019/11, str.4

Víte, že budova úřadu letos slaví již 81 let nebo že úřad na začátku 20. století sídlil v domě č.p. 70 pana starosty Smolíka? Víte, jak je městská část financována nebo jaký je rozdíl mezi státní správou a samosprávou? Toto i mnohem více z historie i současnosti se můžete dozvědět u nás na úřadě v pátek 15. listopadu na dni otevřených dveří. Akce je spojena také s 30. výročím "sametové" revoluce a vyhlášením výsledků fotografické soutěže.

Chceme pro vás úřad otevřít "dokořán", neformálně si s vámi u této příležitosti pohovořit. Přizvali jsme také naše radní, abyste se mohli potkat i s nimi. Můžete si popovídat s úředníky i politiky o problémech, které vás v Újezdě trápí. Otevřeme pro vás i kancelář pana starosty. Budete se moct dozvědět informace například o plánované přeložce I/12 nebo autobusovém pruhu do Běchovic. Pan starosta si s vámi popovídá o územním rozvoji, pan místostarosta o dopravě a paní místostarostka o rozpočtu a financích. Připravíme ukázku naší techniky, kterou využíváme k péči o území Újezda.

Dopoledne jsme připravili program pro všechny třetí třídy naší školy, které v hodinách vlastivědy probírají téma "Obec, ve které žiji".
Veřejnost se může připojit k dětem během dopoledne nebo využít odpoledne, kdy si může každý projít úřad a zastavit se tam, kde ho něco zajímá. Akce bude probíhat od 8 do 18 hodin. Fotografická soutěž bude vyhlášena v 17 hodin. Doufáme, že využijete tuto příležitost a přijmete pozvání k nám na úřad. My se na vás všichni budeme těšit.

Ing. Šárka Zátková, tajemnice