Pondělí 13.07.2020
Středa 15.07.2020

Zájezdy 2020 do anglického Brightonu

Vloženo: 13.11.2019 | Zobrazeno: 371x
V letošním školním roce pořádá naše škola hned dva zájezdy do Anglie. Jeden pro mladší děti z pátých tříd a druhý pro děti II. stupně ...

Pro děti z pátých tříd je připraven osmidenní pobyt v jihoanglickém Brightonu v termínu 30.5.-6.6.2020 s třídenní dopolední výukou angličtiny na místní jazykové škole. Kromě výuky se podívají na řadu zajímavých míst v Anglii. Za zmínku stojí projížďka lodí po Temži, hrad Hever s vodním bludištěm, námořní základna Portsmouth nebo Královská observatoř v Londýnské Greenwich.

Zájezd do Anglie pro páté třídy organizuje osvědčený a sehraný pracovní tým: Eva Hegyiová a Radoslava Kohoutová

Pro II. stupeň je připraven poznávací zájezd do jižní Anglie včetně Londýna v termínu 27. 5 - 1. 6. 2020.

V Brightonu děti navštíví Sea life Centre – akvária s mnoha druhy mořských ryb a živočichů.  Z města Battle nás čeká přejezd historickým vlakem do jednoho z nejkouzelnějšího středověkého hradu v Anglii. Další výlet bude např. do Devil´s Dyk, což je legendární místo na South Downs. Přejezd do Portsmouth – HMS Victory (prohlídka) – lod´, která byla v r. 1805 z Porsmouth vyslána do Trafalgaru a Spinnaker Tower – vyhlídková věž s výhledem na přístav Porsmouth. Poslední den je naplánovaná celodenní návštěva Londýna z Greenwich. Přejezd vyhlídkovou lodí do centra Londýna a následně jeho prohlídka na nejznámější místa – Westminster Abbey, Trafalgar Square, Buckingham Palace, London Eye atd.

Zájezd organizují učitelky angličtiny II. stupně: Ivana Kleinhamplová a Lenka Kny