Pondělí 09.12.2019
Cibulová
Zeleninové rizoto s mungo fazolemi a quinoou, Červená řepa
Halušky se špenátem a žampiony, Červená řepa
Úterý 10.12.2019
Uzený vývar s bulgurem a zeleninou
Štěpánská vepřová pečeně,Těstoviny, Ovocný kompot,
Křenová omáčka, Uzená krkovice, Houskový knedlík, Ovocný kompot
Středa 11.12.2019
rajská s těstovinou
Smažené rybí fille, Bramborová kaše,obloha
zeleninový salát s cizrnou a kuřecím masem,pečivo

Informace k žádostem o přestup žáků z okolních obcí do 6. tříd ve školním roce 2020/2021

Vloženo: 28.11.2019 | Zobrazeno: 173x
Otevřený dopis ředitelky školy Mgr. Hany Cermonové rodičům žáků 6. tříd z okolních obcí ...

Vážení rodiče,

vzhledem k vzrůstajícímu počtu žádostí o přestup žáků z okolních obcí do 6. tříd Masarykovy základní školy Praha 9 – Újezd nad Lesy na rok 2020/21 bych ráda informovala o současné situaci.

Vzhledem k současné naplněnosti Masarykovy základní školy a předpokládanému vývoji počtu žáků pro školní rok 2020/2021 je úřad městské části v rámci aktualizace vyhlášky o školských obvodech nucen zažádat Magistrát Hlavního města Prahy o změnu spádové vyhlášky, která by znamenala vyjmutí obce Koloděje ze spádu újezdské základní školy.

Zažádat o přestup žáků do šestých tříd na Masarykovu základní školu bude možné až po ukončení přijímacích řízení žáků do prvních tříd a žáků na víceletá gymnázia.

Děkujeme za pochopení. Případné informace podám kdykoli, průběžně budeme o vývoji situace informovat na webu školy.

Mgr. Hana Cermonová

Masarykova základní škola