Pondělí 20.01.2020
Hrstková se zeleninou
Rybí filé na másle, Bramborová kaše,obloha
Bulgur rizoto s čočkou a vepřovým masem,obloha,sýr
Úterý 21.01.2020
Pórková
Vepřové po bratislavsku, Rýže,ovoce
Krupicová kaše s kakaem,ovoce
Středa 22.01.2020
Špenátová
Zapečené těstoviny s uzeným masem, Červená řepa, Ovocný kompot
César salát s kuřecím masem,sýrem, pečivo,Ovocný kompot

Informace k žádostem o přestup žáků z okolních obcí do 6. tříd ve školním roce 2020/2021

Vloženo: 28.11.2019 | Zobrazeno: 308x
Otevřený dopis ředitelky školy Mgr. Hany Cermonové rodičům žáků 6. tříd z okolních obcí ...

Vážení rodiče,

vzhledem k vzrůstajícímu počtu žádostí o přestup žáků z okolních obcí do 6. tříd Masarykovy základní školy Praha 9 – Újezd nad Lesy na rok 2020/21 bych ráda informovala o současné situaci.

Vzhledem k současné naplněnosti Masarykovy základní školy a předpokládanému vývoji počtu žáků pro školní rok 2020/2021 je úřad městské části v rámci aktualizace vyhlášky o školských obvodech nucen zažádat Magistrát Hlavního města Prahy o změnu spádové vyhlášky, která by znamenala vyjmutí obce Koloděje ze spádu újezdské základní školy.

Zažádat o přestup žáků do šestých tříd na Masarykovu základní školu bude možné až po ukončení přijímacích řízení žáků do prvních tříd a žáků na víceletá gymnázia.

Děkujeme za pochopení. Případné informace podám kdykoli, průběžně budeme o vývoji situace informovat na webu školy.

Mgr. Hana Cermonová

Masarykova základní škola